پیام تبریک رئیس شورای شهر همدان به مناسبت فرارسیدن ۲۲ بهمن

اشتراک گذاری این پست

پیام تبریک رئیس شورای شهر همدان به مناسبت فرارسیدن ۲۲ بهمن

کامران گردان رئیس شورای اسلامی شهر همدان با صدور پیامی ایام الله دهه مبارک فجر و فرارسیدن ۲۲ بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفته و بر تداوم ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی تأکید کرد .


در این پیام آمده است:
دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان و در روزگار قحطی انسانیت، با انقلاب اسلامی خویش، صفحه‏ای زریّن را در تاریخ حیات آدمی گشود و ندای خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جان جهانیان طنین ‏انداز کرد.
این ایام مبارک در حالی با یاد شهداء و گرامیداشت خاطرات حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی آغاز می¬شود که ایران اسلامی در مسیر پیشرفت و اقتدار قرار دارد و به نگینی در میان کشورهای جهان تبدیل شده است.
انقلاب اسلامي ايران، تجلي شكوهمند حماسه اي است كه در ۲۲ بهمن ، روز پيروزي حق بر باطل و روز رهايي ملت بزرگ ايران تولدي دوباره يافت و انديشه معنوي و پاكي كه از طريق انقلاب در قلب تاريخ رسوخ كرد.
بی تردید ۲۲ بهمن ماه ۹۷ نیز برگ زرین دیگری در اوراق تاریخ ایران اسلامی خواهد بود و نمایشی بی مثال از پاسداشت ارزش¬های دینی و ملی و مانوری با شکوه از اقتدار و همبستگی مردم ایران اسلامی و مردم شریف دارالمجاهدین خواهد خورد.
اینجانب ضمن تسلیت ایام سوگواری و شهادت دخت نبی اکرم حضرت فاطمه الزهرا(س) و گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب، امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر این مرز و بوم، فرا رسیدن ۲۲ بهمن ، سرآغاز چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به رهبر معظم انقلاب، ریاست محترم جمهوری و دولتمردان و ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی گرامی داشته و از مردم غیور و همیشه در صحنه استان همدان بویژه مردم شریف دارالمجاهدین دعوت می نمایم با حضور ارزشمند خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن،ضمن پاسداشت آرمان¬ها و ارزشهای انقلاب، اقتدار و عزت ایران اسلامی را در مقابل جهانیان به تصویر کشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *