امیدواریم وضعیت کارکنان شهرداری سامان یابد

امیدواریم وضعیت کارکنان شهرداری سامان یابد

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه شهری با تاریخ همدان امروز در دنیا سر پا نیست، اظهار کرد: این شهر سابقه ۳ هزار و ۳۰۰ سال مدنیت دارد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، حمید رضا حاجی‌بابایی در شصت و دومین اجلاس مجمع مشورتی رؤسای شوراهای اسلامی مراکز استانها و شهرداران کلانشهرها در همدان، با اشاره به اینکه همه استان‌ها افتخارات خاصی دارند اما استان همدان به دلیل موقعیت جغرافیایی و تاریخی خود از وضعیت ویژه‌ای برخوردار است؛ ادامه داد: موقعیت جغرافیای همدان امروز به دلیل نقشه راه و نقشه توسعه استان یک وضعیت بی‌بدیل است.
حاجی‌بابایی با اشاره به اینکه همدان از نظر ریلی و وضعیت ویژه‌ای که دارد بی‌نظیر است، افزود: همدان مرزی است که کشور را از نظر ریلی به هم متصل می‌کند.
وی یکی از ویژگی‌های همدان را قرارگیری آن در مسیر کربلای معلی دانست و افزود: مسئولان استان طی سال‌های گذشته تلاش کردند زیرساخت‌های گردشگری این منطقه را توسعه دهند که در این مسیر نیز توفیقات خوبی حاصل شد.
حاجی‌بابایی با اشاره به اینکه در ایران کلانشهرها انتخابی نیستند افزود: امروز همدان یکی از کلانشهرهاست و مصوبه سال ۸۸ را دارد.
وی با اشاره به اینکه باید در این همایش بزرگ بایدها و نبایدهای کلانشهرها به بحث گذاشته شود، در ادامه نبود صدای اختلاف در مسیر توسعه استان همدان را یک مزیت دانست و گفت: همه ما یکپارچه به توسعه استان فکر می‌کنیم.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس کارمندان شهرداری را مظلوم خطاب کرد و گفت: بخشنامه‌ای در کشور اجرا خواهد شد که ۵۰ هزار نفر را زیر پوشش قرار می‌دهد و امیدواریم این بخشنامه وضعیت کارکنان شهرداری را سامان دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *