بودجه آموزش های شهروندی نباید در سایر بخش ها هزینه شود

بودجه آموزش های شهروندی نباید در سایر بخش ها هزینه شود

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان گفت: بودجه بخش آموزش های شهروندی نباید در سایر بخش ها هزینه شود.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، رضوان سلماسی در کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا گفت: لازم است اقدامات و آموزش‌های مدیریت شهری در حوزه آموزش شهروندی در مناطق و سازمان‌های زیرمجموعه به صورت یکپارچه و هماهنگ صورت پذیرد.

سلماسی با اشاره به اینکه سازمان‌ها و مناطق از موازی کاری در انجام برنامه‌های فرهنگی به ویژه آموزش‌های شهروندی بپرهیزند، افزود: منسجم و یکپارچه عمل کردن در اجرای برنامه‌های حوزه فرهنگی خروجی و بازدهی مناسب‌تری به دنبال خواهد داشت.

وی به ردیف بودجه شهرداری در بخش فرهنگی اجتماعی اشاره و در این خصوص اظهار کرد: مقرر شده سازمان‌ها و مناطق در ارائه عملکرد بودجه شش ماه نخست سال جاری در بخش هزینه کرد از ردیف بودجه آموزش‌های شهروندی به پیوست مستندات خود را به شورا ارسال کنند تا ضمن بررسی عملکرد اولویت‌های این بخش احصاء شده و نتایج بررسی در برنامه‌ریزی‌های سال آینده این حوزه لحاظ شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان ادامه داد: با توجه به نزدیک شدن زمان بودجه بندی هزینه‌های شهرداری در سال آینده، با ارائه عملکرد، شورا می‌تواند ضمن بررسی موضوعات آموزش‌های شهروندی بر مبنای اولویت‌ها ردیف بودجه این حوزه را تعیین کند.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان بر حمایت و توجه مدیریت شهری برای اجرای طرح آموزش‌های شهروندی به صورت یکپارچه تأکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *