دعوت از بانوان توانمند برای شرکت در جشنواره شهروندان برگزیده

دعوت از بانوان توانمند برای شرکت در جشنواره شهروندان برگزیده

‍رئیس مرکز مطالعات شورای اسلامی شهر همدان گفت: بانوان موفق را به جشنواره شهروندان برگزیده همدان معرفی کنید.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان به نقل از روزنامه هگمتانه، رضوان سلماسی شامگاه چهارشنبه در گفت و گوی زنده ویژه برنامه جشنواره شهروندان برگزیده در صدا و سیمای مرکز همدان به نقش آفرینی مدیریت شهروندی بانوان شهر همدان اشاره و عنوان کرد: از بانوان دعوت می‌کنم به این باور برسیم که در مورد خود و عملکرد خود صحبت کنیم.
سلماسی افزود: از بانوان توانمند دعوت می‌کنم به عنوان خود معرف در جشنواره شرکت کنند.
وی ادامه داد: از همشهریان می‌خواهم بانوان موفقی را که می‌شناسند را به جشنواره شهروندان برگزیده معرفی کنند.
سلماسی بیان کرد: نقش بانوان کمتر از نقش آقایان در جامعه نیست و اثرگذاری که بانوان می‌توانند در نگاه مدیریتی خود در جامعه بگذارند بسیار می‌تواند در نگاه فرهنگی جامعه تأثیر گذار باشد.
رئیس مرکز مطالعات شورای شهر همدان خاطرنشان کرد: خیلی دور نیست که بانوان در عرصه‌های مختلف اجتماعی ورود پیدا کردند و مدتی است که در کانون‌های مدیریتی نیز دیده شده اند که شاید تعداد بانوان در این بخش زیاد نباشد اما این افراد بانوانی هستند که در سطوح مدیریتی که در شهر همدان به عنوان مسؤولیت استانی فعالیت می‌کنند خوب درخشیدند و توانستند نتایج کاری خوبی را ارایه کنند.
وی افزود: این نشان می‌دهد که ظرفیت بانوان در حوزه مدیریت شهری کم نیست و نیاز است این بانوان با ظرفیتی که دارند در جامعه شناخته شوند و جامعه ببیند که زنان موفقی وجود دارند که اثر مطلوبی را برجامعه داشته باشند.
سلماسی گفت: این بانوان را باید در حوزه جشنواره شهروندان برگزیده ببینیم تا در این جایگاه این بانوان معرفی شوند و الگویی شوند تا بقیه بانوان شهر ما با اعتماد به نفس توانایی خود را نشان دهند.
وی یکی از شاخصه‌های مربوط به شهروندان برگزیده را تالیف و ترجمه کتاب در حوزه مدیرت شهری دانست و گفت: کسانی که در این حوزه کارهای شاخص کردند در این جشنواره شرکت کنند.
وی بیان کرد: شهروندان برای ثبت‌نام در «جشنواره شهروندان برگزیده همدان» سال ۹۹ تا ۲۰ دی ماه امسال فرصت دارند تا به وبگاه جشنواره به نشانی www.TCF.hamedan.ir مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *