رئیس جمهور برای حل مشکلات مردم در حوزه مدیریت شهری دستورات صریح اتخاذ کند

رئیس جمهور برای حل مشکلات مردم در حوزه مدیریت شهری دستورات صریح اتخاذ کند

 

رئیس کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر همدان گفت: شورای ششم از ابتدا به احصا مشکلات موجود همت گماشته و این موارد به منظور رسیدگی در این سفر به رئیس جمهور ارائه خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، اکبر کاوسی‌امید در جمع خبرنگاران ضمن خوشامدگویی و خیرمقدم به آیت‌الله رئیسی در سفر به استان همدان، اظهار کرد: امید است با انجام این سفر پر خیر و برکت بسیاری از مشکلات و مسائل در استان همدان با تدابیر ویژه ریاست جمهوری و هیأت همراه رفع شود.
وی با بیان اینکه انتظار می‌‎رود مسائل و مشکلات آماده شده استان و به ویژه شهر همدان در حوزه‌های مختلف توسط کارشناسان و صاحب‌نظران به اطلاع رئیس جمهور برسد، گفت: امید است با اتخاذ تصمیمات خوب، گام‌های مؤثری در راستای رشد و توسعه استان برداشته شود.
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان بیان کرد: شورای شهر همدان نیز از ابتدای آغاز به کار دوره ششم به احصا مشکلات موجود همت گماشته و این موارد به منظور رسیدگی در این سفر به رئیس جمهور ارائه خواهد شد.
کاوسی‌امید با اشاره به حضور همیشه در صحنه مردم دارالمؤمنین یادآور شد: مردم فهیم و مجاهد همدان در به ثمر رسیدن درخت تنومند اسلام و از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در صحنه‌های مختلف همواره حضور داشته‌اند و در حمایت از دولت مردمی دکتر رئیسی نیز خوش درخشیده‌اند.
وی با بیان اینکه مسائل و مشکلات شهر همدان با توجه به مراجعات مردمی و موارد عنوان شده از سوی شهروندان مورد بررسی و اولویت‌بندی قرار گرفته است، تصریح کرد: در نظر داریم با عنوان کردن موارد شناسایی شده گامی در راستای توسعه و پیشرفت استان برداشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *