روابط مسؤولان با مردم تقویت شود

روابط مسؤولان با مردم تقویت شود

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان گفت: انتظار می رود روابط مثمرثمر بین مسؤولان و تمامی اقشار مختلف مردم محکمتر و تقویت شود تا شرایط سخت اقتصادی کشور را سپری کنیم.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، اکبر کاوسی‎امید در نطق پیش از دستور صحن شورا، حضور مردم همدان در صحنه‌های انقلاب را نشانه وحدت و روحیه بالای ضداستکباری آنان برشمرد و گفت: تمامی مردم و مسؤولان باید در راستای استقامت و مقاومت در مقابل مشکلات حرکت کنند و از طرفی مطالبه‌گری داشته باشند.

وی با اشاره به اعلام بازگشت تحریم‌ها از نیمه آبان ماه امسال توسط دولت آمریکا، افزود: اگر همه مردم در کنار هم قرار گیرند و از طرفی مسؤولان هم خود را از مردم بدانند، حرکت رو به جلوتری را در پیش خواهیم گرفت.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان از شهردار، مسؤولان شهری و دولتی درخواست کرد برای احصای مشکلات، در جمع مردم و مساجد حضور داشته باشند تا نهال امید در دلِ مردم زنده نگه داشته شود، زیرا جزئی‌ترین خدمت‌رسانی‌ها در شهر هم اثرگذار است.

کاوسی امید با تأکید بر اینکه سیاست‌های مدیریت شهری باید در راستای حمایت از اقشار آسیب‌پذیر باشد، بیان کرد: حقوق عقب افتاده برخی کارگران شهرداری، زندگی روزمره آنها را دچار مشکل کرده که نیازمند پشتیبانی مدیران و مسؤولان مدیریت شهری است.

وی ادامه داد: باید در راستای حمایت از کارگران، شرایطی برای پیمانکاران تعریف شود تا پرداخت حقوق کارگران را به تأخیر نیندازند.

کاوسی‌امید همچنین با تأکید بر ورود جدی مدیریت شهری برای تنظیم بازار همدان، گفت: باید سیاست‌هایی در راستای تأمین برخی کالاهای اساسی تعاونی و میوه و تره‌بار و توزیع آن در بازار تدوین شود تا بتوانیم بخشی از مدیریت بازار را برای رفاه شهروندان در دست بگیریم.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان درخواست کرد: شناسایی بازارچه‌های محلی و تقویت روزبازارها به عنوان دیگر سیاست‌های مدیریت شهری مدنظر قرار گیرد.

کاوسی‌امید همچنین گفت: با مدیریت بحران توسط مدیران دولتی و شهری از گردنه تحریم‌ها به راحتی عبور می‌کنیم و انقلاب اسلامی را در سراسر جهان فراگیرتر خواهیم کرد.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *