سیاست های کلی بودجه سال ۹۸ به شهرداری همدان ابلاغ شد

سیاست های کلی بودجه سال ۹۸ به شهرداری همدان ابلاغ شد

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان گفت: سیاست های کلی بودجه سال ۹۸ به شهرداری همدان ابلاغ شد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، اکبر کاوسی امید در جلسه کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورا، افزود: جلسات متعددی برای تدوین سیاست‌های کلی بودجه سال ۹۸ شهرداری برگزار شد و در این جلسات تمامی موارد لازم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
کاوسی امید ایجاد خزانه داری کل برای کنترل و نظارت بیشتر بر درآمد‌ها و هزینه‌ها و اهتمام ویژه به ساماندهی ورودی‌های شهر را از جمله سیاست‌های کلی اعلام شده بیان کرد و یادآورشد: اولویت بخشی بر اتمام پروژه‌های نیمه تمام در پیشنهاد پروژه‌ها و عدم تعریف پروژه عمرانی در بودجه ستاد نیز جزو سیاست‌های مورد تأکید کمیسیون بودجه است.
وی برون سپاری و الکترونیکی کردن خدمات شهرداری و اجرای پروژه‌های فناوری اطلاعات شهرداری، توجه ویژه به بازآفرینی محلات و توانمندسازی مناطق محروم شهر همدان و توزیع عادلانه منابع در تمام مناطق و توجه به مسائل و موضوعات فرهنگی و در نظر گرفتن رویکرد انسان محور در اجرای پروژه‌های شهری را از دیگر سیاست‌های کلی بودجه سال ۹۸ شهرداری همدان برشمرد.
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان ضمن تأکید بر رعایت نکات فنی و اجرایی، استفاده از پیمان‌کاران صلاحیت دار و نظارت مستمر بر آنها با اولویت به‌کارگیری فناوری‌های نوین و مصالح با کیفیت افزود: این موضوع نیز از سیاست‌های کلی اعلام شده به شهرداری جهت لحاظ کردن در برنامه‌های بودجه است.
کاوسی امید ادامه داد: اهتمام ویژه به حل مسأله ترافیک شهری با تأکید بر توسعه حمل و نقل عمومی و ایجاد پارکینگ‌های عمومی در شهر نیز از موارد لحاظ شده در سیاست‌های ابلاغی است.
وی همچنین با اشاره به اهمیت درآمدهای پایدار در شهرداری گفت: ایجاد درآمدهای پایدار و تلاش در جهت کسب درآمدهای کوششی با استفاده حداکثری از ظرفیت‌های قانونی از دیگر موارد سیاست‌های کلی بودجه سال ۹۸ است.
این عضو شورای اسلامی شهر همدان با تأکید بر تلاش مدیریت شهری برای ایجاد درآمدهای پایدار و کوششی، افزود: در زمینه کسب درآمدهای کوششی باید از تجربیات افراد موفق در شهرهای مختلف کشور بهره گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *