صورت‌جلسه شماره ۱۱۵

صورت‌جلسه شماره ۱۱۵

یکصد و پانزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر همدان (سی وهشتمین جلسه سال ۱۴۰۱) در سال دوم دوره ششم با تلاوت آیاتی از کلام ا.. مجید واعلام دستور کار توسط جناب آقای  محمود مسگریان رئیس محترم شورا از ساعت ۴۶ /۱۶ روز  سه شنبه مورخه ۲۵ /۰۵/ ۱۴۰۱ در محل سالن جلسات شورا بشرح زیر تشکیل شد :

پیرو هماهنگی های قبلی وموافقت اعضای محترم شورا با توجه به اهمیت موضوع و نیاز به بحث و بررسی واخذ تصمیمات مقتضی ، موافقت گردید و جلسه شماره ۱۱۵ مورخه ۲۵ /۰۵ /۱۴۰۱  بشرح ذیل ادامه یافت :

  • دستور کار اعلام شده برای جلسه شماره ۱۱۵ در جلسه بعدی صحن شورا مطرح شود.
  • در این جلسه با عنایت به اینکه نیمه اول سال ۱۴۰۱ در حال سپری شدن می باشد ، خط مشی ، سیاست ها و عملکرد های شورا وشهرداری مورد بحث وبررسی قرار بگیرد .
  • اعضای محترم شورا نقطه نظرات ، پیشنهاد ات ، دیدگاه ها وبعضاً موارد مورد نقد خود را مطرح وبیان کردند .

  نطق پیش از دستور :

  جناب آقای سعید نظری رئیس محترم مرکز پژوهش ها در نطق پیش از دستور مطالباتی را مطرح کرد که اهم آنها بشرح زیر می باشد :

  • جسارت به ساحت مقدس شهید حاج حسین همدانی از طرف افرادی معلوم الحال محکوم است و به هیچوجه قابل تحمل امت حزب ا.. نخواهد بود ……
  • در مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اولین جلسه هیات امنا تشکیل و پیشنهادات و نقطه نظراتی مطرح شد : یکی اینکه  دبیران کمیسیون های شورا متناظر با کمیسیون های موجود در مرکز بوده و مسائل مربوطه را انجام و پیگیری کنند.

پیشنهاد دوم این بود که کرسی آزاد اندیشی در مرکز دایر و نخبگان و متخصصین و سایر شهروندان محترم در جلسات آن شرکت کرده و نقطه نظرات خود را بیان کنند.

  • اینجانب کارمند رسمی دانشگاه جامع علمی کاربردی هستم و حکم اخیر رئیس محترم دانشگاه را نپذیرفتم زیرا در آن صورت باید از شورای اسلامی شهر استعفا می دادم وحال آنکه اینجانب در قبال آرا ء شهروندان محترم خود را متعهد دانسته و خود را ملزم به احترام به رای آنان می دانم وبنابراین به امید خدا همچنان در شورای اسلامی شهر در خدمت شهروندان محترم و شما بزرگواران خواهم بود ….

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *