صورت‌جلسه شماره ۱۶۹

صورت‌جلسه شماره ۱۶۹

یکصد و شصت و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر همدان (نودودومین جلسه سال ۱۴۰۱) در سال دوم دوره ششم با تلاوت آیاتی از کلام ا.. مجید واعلام دستور کار توسط جناب آقای محمود مسگریان رئیس محترم شورا از ساعت ۲۵ /۸ روز پنجشنبه مورخه ۱۱ /۱۲/ ۱۴۰۱ به طور فوق العاده در محل سالن جلسات شورا بشرح زیر تشکیل شد:
– جلسه مشترک
۱/الف- با توجه به هماهنگی های به عمل آمده قبلی و دعوتنامه شماره ۲۱۳۱۴۰۱۴۲۹ مورخه ۱۰/ ۱۲ / ۱۴۰۱ جلسه مشترک با حضور نمایندگان اداره کل راه و شهرسازی ، استانداری همدان و شهرداری همدان در مورد بررسی طرح جامع شهر همدان تشکیل شد.
در ابتدای جلسه رئیس محترم کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر جناب آقای مهندس حاجی بابایی گزارش از روند طرح جامع در قالب POWER POINT ارائه و توضیحات لازم را بیان نمود. در ادامه جلسه نمایندگان ادارات فوق الذکر و نیز تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر همدان نقطه نظرات ، پیشنهادات ، دیدگاه ها و سئوالات خود در مورد طرح جامع را بیان کردند نماینده مشاور نیز در مباحث جلسه به صورت برخط ( ON line) شرکت کرد و ضمن پاسخ به سوالات مطرح شده دیدگاه های شرکت مشاور را نیز اعلام نمود . و درخاتمه حسب درخواست تعدادی از اعضا با هدف بررسی کارشناسی بیشتر در مورد طرح جامع ، رای گیری در این خصوص به جلسه بعدی شورا موکول و مقرر شد نتیجه مذاکرات جلسه قبلی که در مرکز پژوهش ها تشکیل شد ه بود توسط مرکز صورتجلسه شده و پس از امضای حاضرین در جلسه مذکور به شورای اسلامی شهر ارائه گردد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *