صورت‌جلسه شماره ۴۶

صورت‌جلسه شماره ۴۶

چهل و ششمین  جلسه  شورای اسلامی شهر همدان (سال اول دوره ششم) که در سامانه پایش مصوبات …. به شماره ۵۰ می باشد ، با تلاوت آیاتی چند از کلام ا… مجید و اعلام دستور کار توسط جناب آقای سعید نظری نایب رئیس محترم شورای اسلامی شهر از ساعت ۱۵ /۱۶ روز سه شنبه  مورخه ۲۳ /۰۹/ ۱۴۰۰ در محل سالن جلسات شورا بشرح ذیل تشکیل شد:

 

الف نامه ها طرح ها ولوایح مطرح شده:

۱/الف- نامه شماره ۱۴۰۰۰۹۱۰۱۷۹۲۱۲ مورخه ۱۰/۹/۱۴۰۰ شهرداری بشرح زیر مطرح شد:

متن لایحه: با صلوات بر محمد و آل محمد؛ احتراماً؛ پیرو نامه شماره ۱۴۰۰۰۷۲۰۱۶۳۲۷۰ مورخ ۲۰/ ۰۷/ ۱۴۰۰  در خصوص شیوه نامه جذب افزایش حجم نیروی راننده پایه یکم سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری همدان به پیوست شیوه نامه جذب مورد نظر به منظور جذب شغل مورد تقاضا تقدیم می گردد. لذا با توجه به اهمیت و ضرورت بکارگیری راننده پایه یکم در ناوگان اتوبوسرانی شهری، علی الخصوص نظر به استفاده بیشتر شهروندان از اتوبوسهای درون شهری و در راستای ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان، خواهشمند است با موضوع موافقت و مراتب را پس از تصویب اولیه امر به ابلاغ فرمائید.

مصوبه شورا : با لایحه  و شیوه نامه به شرح زیر موافقت شد.

شیوه نامه جذب و افزایش حجم  رانندگان پایه یکم سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر

 • اطلاع رسانی عمومی از طریق درج آگهی در نشریات محلی شهر همدان.
 • در صورت وجود امکان فنی در سایت شهرداری همدان ثبت نام و اخذ مدارک از طریق سایت انجام می پذیرد.
 • داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران. ۴- تدین به یکی از ادیان رسمی کشور ورعایت شئونات دینی .
 • التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران. ۶- داشتن کارت پایان خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی غیر پزشکی.
 • داشتن سلامت جسمانی ، روانی و …   ۸-  عدم اعتیاد به مواد مخدر و مشروبات الکلی .
 • عدم وجود سابقه محکومیت قضائی موثر. ۱۰- دارا بودن گواهینامه پایه یکم که حداقل دو سال از تاریخ دریافت آن گذشته باشد.
 • داشتن حداقل ۲۵ سال و حداکثر ۳۵ سال سن.

تبصره : سوابق فعالیت قانونی رانندگی فرد در سازمان  اتوبوسرانی  به حداکثر سن اعلام شده فوق افزوده می شود .

 • داشتن تاهل. ۱۳- عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اداری اجرایی توسط آرا صادره مراجع قضایی و ذیصلاح. ۱۴- عدم اشتغال به کار دیگر در سایر نهادها، ادارات و دستگاههای شرکتهای دولتی و خصوصی.
 • دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم الزامی است. ۱۶- نداشتن کارت هوشمند رانندگی  برون شهری.
 • داشتن سکونت در شهر همدان الزامی است. ۱۸- قبولی و پذیرش در تست آمادگی جسمانی برای انجام امور رانندگی پایه یکم یا اتوبوس.      ۱۹- قبولی در تست فنی رانندگی ویژه سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری همدان.
 • پذیرش در تست آشنایی نسبی و قبولی در آزمون شهرشناسی و معابر. ۲۱- سایر مراحل بایسته گزینش و حراست از طریق مراجع ذیصلاح انجام پذیرد. ۲۲- جذب و بکارگیری ایثارگران بر اساس قوانین و ضوابط موجود انجام می پذیرد بدیهی است داشتن شرایط احراز فنی و تخصص برای ایثارگران نیز الزامی است.
 • الف نامه شماره ۱۴۰۰۰۷۲۸۱۶۶۰۴۷ مورخه ۲۷/۷/۱۴۰۰ شهرداری استفساریه تخفیف نقدی بشرح زیر مطرح شد:
 • متن لایحه : احتراما، با عنایت به مصوبه شماره ۱۴۰۰۰۷۱۰۱۶۰۵۵۵ مورخ ۱۰ / ۷ / ۱۴۰۰ آن شورای محترم مبنی بر اعمال ضریب ۷۰ درصدی در محاسبه عوارض متعلقه بر آرای جرائم صادره از کمیسیون ماده صد در سال ۱۳۹۹ و قبل از آن،  در صورت که آرای بدوی مودیانی در سال ۱۳۹۹ و رای تجدیدنظر آنها در سال ۱۴۰۰ صادر شده باشد و ضمنا عوارض مربوطه را بصورت نقدی و یکجا برابر تعرفه ۱۴۰۰ (با اعمال ضریب ۷۰ درصد در بازه زمانی ۲۰ / ۰۶ / ۱۴۰۰ لغایت ۲۲ / ۰۷ / ۱۴۰۰) پرداخت نموده باشند. آیا مالکین اینگونه املاک مشمول مصوبه فوق الاشاره خواهند شد؟ لطفا دستور فرمایید موضوع از لحاظ بررسی و مصوبه مربوطه امر به ابلاغ گردد
 • مصوبه شورا : با لایحه شهرداری موافقت شد مبنی بر اینگونه املاک مشمول مصوبه مذکور می‌باشند.

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *