صورت‌جلسه شماره ۸۹

صورت‌جلسه شماره ۸۹

هشتادونهممین جلسه شورای اسلامی شهر همدان (دوازدهمین جلسه سال ۱۴۰۱) در اولین سال دوره ششم ، با تلاوت آیاتی چند از کلام ا… مجید و اعلام دستور کار توسط جناب آقای محمود مسگریان رئیس محترم شورای اسلامی شهر از ساعت ۱۶ / ۱۶روز سه شنبه مورخه
۲۰ / ۲ / ۱۴۰۱ در محل سالن جلسات شورا به شرح ذیل تشکیل شد:
الف- طی مراسمی از فرزند شهید علی شمسی پور شهید شاخص ورزش کشور تقدیر شد.
ب- با توجه به دعوتنامه ۱۴۰۱۰۲۱۹۲۲۵۹۹۱ مورخه ۱۹/ ۲ / ۱۴۰۱ آقای سید مسعود حسینی شهردار محترم همدان وهمراهان ایشان در جلسه مشترک شورا و شهرداری حضور پیدا کردند. در ابتدای جلسه ریاست شورا به مدعوین محترم خیر مقدم گفت و هدف از تشکیل جلسه مشترک را جهت آگاهی بیشتر ، بازگو کرد.
در ادامه جلسه آقای شهردار گزارش شفاهی از عملکرد خود از ابتدای انتصاب به این سمت را بیان و اقدامات شهرداری در جهت تسویه دیون عمرانی و غیر عمرانی ، اقدام در جهت ایجاد درآمدهای پایدار ، سوق شهرداری به سوی سرمایه گذاری با مشارکت بخش های خصوصی فعال و امثالهم را بیان کرد.
سپس اعضای شورا نقطه نظرات ، پیشنهادات و دیدگاه های خود را در راستای ارائه خدمات هرچه بیشتر و بهتر به شهروندان محترم ، اتمام پروژه های نیمه کاره ، اقدامات عمرانی اساسی در قالب بودجه مصوب و با مطالعات اولیه ، رسیدگی به امور فرهنگی شهر و شهرداری در چارچوب قانون و مقررات و وظایف شهرداری و … بیان کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.