عملکرد مثبت مدیریت‌شهری در حوزه فرهنگی و سیماومنظر

عملکرد مثبت مدیریت‌شهری در حوزه فرهنگی و سیماومنظر

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با تأکید بر اینکه شورای پنجم جزو شوراهای ارزشمند و مثال‌زدنی است؛ گفت: اختلاف‌نظرها موجب می‌شود شوراها پویاتر باشند؛ اما با بررسی‌های کلی در کشور، شورای شهر همدان جزو شوراهای خوب بوده است که بدون حاشیه فعالیت دارند.


به گزارش روابط‌عمومی شورای اسلامی شهر همدان، سردار مهدی فرجی در دیدار اعضای شورای شهر همدان با وی به مناسب هفته دفاع مقدس، معتقد است: شورای پنجم، عملکرد خوبی به‌ویژه در مناطق توانمندسازی داشته که رضایتمندی خوبی ایجاد کرده است.
وی تأکید کرد: خوشبختانه شورای شهر و شهرداری همدان در حوزه فرهنگی و سیماومنظر، عملکرد مثبتی داشته‌اند.

* عسگریان: فرهنگ ایثار و شهادت باید سرلوحه امور باشد

رئیس شورای اسلامی شهر همدان هم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، گفت: قطعاً از فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه‌های مختلف بهره‌ می‌گیریم؛ از این‌رو در حوزه ایثار و شهادت بیش از پیش در خدمت مجموعه سپاه و بسیج هستیم.
سید مسعود عسگریان معتقد است: تمامی پیشرفت‌های این کشور با گذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی برگرفته از برکات ۸ سال دفاع مقدس است.
وی با تأکید بر اینکه باید فرهنگ غنی ایثار و شهادت، سرلوحه امور قرار گیرد؛ اظهار کرد: اگر امروز در مناسبت مبارک هفته دفاع مقدس قرار گرفته‌ایم و در شهر با آرامش زندگی می‌کنیم، از جانفشانی‌های نیروهای مسلح به‌ویژه سپاه و بسیج است.
عسگریان بیان کرد: اعضای شورای شهر همدان بر مبنای وظیفه‌شناسی، قدردان زحمات مجموعه سپاه در خصوص مباحث فرهنگی هستند؛ زیرا این مجموعه اثربخش در تمامی حوزه‌ها، پشتیبان تمامی دستگاه‌های اجرایی و نظارتی هستند.
وی با تأکید بر اینکه تعامل شورای پنجم با مجموعه سپاه چندین برابر شورای شهر ادوار گذشته بوده است؛ گفت: شورای پنجم شهر همدان در حوزه‌های فرهنگی که مبحث اصلی آن ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده، سنگ تمام گذاشته است.

* گردان: امنیت کشور را مرهون زحمات نیروهای مسلح هستیم

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان هم معتقد است: نقش سپاه در جریان ۸ سال دفاع مقدس و پس از آن رویداد، بی‌بدیل و بی‌نظیر بوده و مسبب پیروزی در دفاع مقدس و تمامی اتفاقات و حوادث کشور است.
کامران گردان ثبات و امنیت کشور را مرهون زحمات نیروهای مسلح به‌ویژه سپاه و ارتش برشمرد و گفت: نیروهای خدوم سپاه همواره در صحنه‌ها خوش درخشیدند.
وی با توجه به اینکه هیچگونه تنشی بین دستگاه‌های اجرایی و سپاه وجود ندارد؛ اظهار کرد: نقش‌آفرینی مجموعه سپاه در زمینه مبارزه با ویروس کرونا هم قابل قدردانی است.
گردان افزود: استان همدان در مبارزه با ویروس کرونا به لحاظ تلاش کادر پزشکی و بازرسی ستاد کرونا، موفق عمل کرد.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان اظهار کرد: همدلی اعضای شورای شهر خوشبختانه همانند روال قبل ادامه دارد تا در کنار مجموعه سپاه کمک‌رسانی به مناطق محروم و… را داشته باشند.
گردان تأکید کرد: مدیریت‌شهری در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هیچگونه کم‌وکسری نداشته و در این زمینه بودجه‌های مورد نظر، پیش‌بینی شده است.
ابراهیم مولوی، سخنگوی شورای شهر همدان هم در ادامه امنیت، آرامش و آسایش حال حاضر کشور را حاصل تلاش و از خودگذشتگی نیروهای نظامی، انتظامی سپاه و ارتش برشمرد.
علی فتحی، رئیس کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری شورای شهر همدان هم تأکید کرد: تمامی اعضای شورای پنجم برای پیشرفت شهر و مناطق توانمندسازی به‌ویژه در مباحث ایثار و شهادت همت گماردند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *