ورودی های شهر را جذاب کنید

ورودی های شهر را جذاب کنید

رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان با تأکید بر اینکه باید ورودی های شهر را چشم نواز و جذاب کنیم، گفت: طراحی و اجرای پروژه های مورد نیاز در ورودی های شهر باید بر اساس سابقه تاریخ، تمدن، فرهنگ و شرایط اقلیمی شهر همدان انجام شود.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، حسین قراباغی در جمع خبرنگاران با تأکید بر ساماندهی و تجهیز زیرساخت‌ ورودی‌های شهر، افزود: جایگاه تاریخی شهر همدان به عنوان پایتخت تاریخ و تمدن ایران و دارا بودن شاخص‌ترین محور مواصلاتی منطقه غرب کشور در حوزه‌های ترافیکی و گردشگری مورد توجه بوده و هست.

وی، توجه و اهتمام ویژه به حوزه گردشگری در کهن شهر همدان را بسیار مهم دانست و در ادامه همدلی و وحدت‌رویه بیشتر همه مدیران مرتبط با گردشگری برای دستیابی به خدمتی ماندگار را خواستار شد.

قراباغی ساماندهی ورودی‌های شهر را جزو نخستین اولویت‌های کاری مدیریت شهری برشمرد و افزود: این طرح در قالب کاربری‌های اقتصادی و گردشگری در حال انجام است که شهرداری همدان باید تمام تمرکز خود را برای زیباسازی این ورودی‌ها به منظور جذب گردشگران و ماندگاری آنها در شهر، به کار گیرد.

قراباغی، فرصت میزبانی رویداد بین‌المللی و گردشگری «همدان ۲۰۱۸» را بسیار ارزشمند دانست و اظهار کرد: مسؤولان و نهادهای مرتبط با حوزه‌های گردشگری، اقتصادی و سرمایه‌گذاری باید از این فرصت طلایی برای شهر همدان، بهره‌برداری لازم را داشته باشند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *