پیام تبریک انتصاب و قدردانی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار همدان به استاندار

پیام تبریک انتصاب و قدردانی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار همدان به استاندار

 

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار همدان با توجه به انتصاب سید سعید شاهرخی به عنوان استاندار جدید همدان با صدور پیامی، این انتصاب شایسته را تبریک گفته و از زحمات مهندس محمدناصر نیکبخت قدردانی کردند.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، در متن این پیام آمده است:

« جناب آقای مهندس محمدناصر نیکبخت، استاندار محترم سابق همدان، به این وسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی در زمینه پیشبرد استان در راستای تمام دغدغه‌های دلسوزانه شما، تقدیم می‌داریم؛ زیرا گذشته شما در این استان چراغ راهی برای آیندگان است.

از اینکه در سایه الطاف خاصه الهی چند سال متوالی را در کسوت خدمت به کشور ایران به ویژه استان همدان در مسند استاندار همدان به انجام وظیفه ثمربخش و مؤثر پرداخته اید و اینک که تقدیر الهی بازنشستگی را به آن جنابعالی ارزانی داشته و دوران مسؤولیت شما در سکوی استانداری همدان به پایان رسیده، بسی شایسته است به پاس تلاش‌ها و زحمات مستمر شما در راستای توسعه و پیشرفت همه جانبه استان همدان، نهایت سپاس و قدردانی را خدمت حضرتعالی و خانواده محترم که در این تلاش و به ثمر رسیدن آن یار و همراه شما بوده اند، ابراز داریم.

هیچ گاه خاطره تلاش‌های بی‌وقفه، پیگیری و سخت‌کوشی شما را از یاد نخواهیم برد و امیدواریم که در آینده نیز از حضور پر شور و استمرار همکاری شما برای بهره‌مندی از تجربیات ارزشمندتان در این استان، بهره‌مند و برخوردار شویم.

اثرات مدیریت، تلاش‌ها و قدم‌های پشتکار و همت شما که موجب کسب توفیقات ارزشمندی در استان همدان شده، همواره در جای جای این استان به یادگار خواهد ماند و این باقیات صالحات چون چراغی فرا روی زندگی و آینده و فردای شما خواهد بود. از درگاه ایزد منان دوام عزت و سلامت شما بزرگوار را مسألت داریم که امیدواریم در راه اعتلای کشور ایران بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

همچنین انتصاب شایسته برادر ارجمند جناب آقای سیدسعید شاهرخی را به سمت استاندار همدان که نشان از تعهد، توانمندی و حُسن سوابق خدمتی است، صمیمانه تبریک عرض می‌نماییم و قطعاً تخصص و تجارب شما زمینه ارائه خدمات گسترده‌تر به هم استانی‌های فرهیخته و فهیم را فراهم خواهد کرد.

بزرگ‌مردانی چون شما در این دیار حضور یافته و خدمات بی‌شائبه و بی بدیلی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ارائه می‌دهند تا دِین خود را به این آب و خاک به بهترین نحو ممکن ادا کنند.

بنابراین داشتن مدیری مدبر، خدوم و دلسوز در رأس هرم اداری استان حق مسلم مردم فرهنگ‌دوست استان همدان است و تعهد و کارآمدی جنابعالی، مردم شریف استان همدان را به افق‌های وسیع‌تری به نظاره واداشته و با تکیه بر سوابق و تجارب حضرتعالی در کشور و استان همدان که در طول سال‌های پرافتخار خدمت به ملت شریف ایران و مردم آن دیار کسب نموده‌اید، شاهد پیشرفت‌ها و تحولات شگرفی در تمامی عرصه‌های توسعه این استان خواهیم بود.

شهر همدان دارای سوابق فرهنگی و تاریخی عظیمی است که دارای ظرفیت‌های ویژه‌ای در حوزه گردشگری، سرمایه‌گذاری و شهری بوده؛ اما روند روبه توسعه بیشتر این شهر که حق مردم صبور این شهر است، حمایت و توجه حضرتعالی را می‌خواهد.

با وجود همه مشکلات اقتصادی حاکم بر کشور امیدواریم آبادانی و توسعه هر چه بیشتر شهر همدان در تمامی حوزه‌ها محقق شود.

ضمن تبریک این انتصاب شایسته که به حق از نیروهای ارزشی و ولایی و از ذخایر و سرمایه ‌نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌باشید، برای جنابعالی عزت، سربلندی، سلامتی و توفیق روزافزون در خدمتگزاری به اسلام، انقلاب، نظام و ملت عزیز ایران اسلامی به‌ویژه مردم شریف استان همدان -همان طور که تاکنون در تمامی مسؤولیت‌های محوله داشته‌اید- از درگاه خداوند متعال مسألت می‌نماییم.»

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *