پیشرفت فیزیکی۷۰ درصدی پروژه سایت جدید نمایشگاه بین المللی همدان

پیشرفت فیزیکی۷۰ درصدی پروژه سایت جدید نمایشگاه بین المللی همدان

رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان از پیشرفت فیزیکی۷۰ درصدی پروژه سایت جدید نمایشگاه بین المللی خبر داد.


به گزارشروابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، حسین قراباغی در بازدید مشترک کمیسیون‌های برنامه، بودجه و مالی و اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورا از سایت تازه احداث شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان همدان، افزود: سایت جدید در سه فاز تعریف شده، که در حال حاضر سازه اصلی در مساحت حدود ۹ هزار مترمربع در دست اجراست.
قراباغی پیشرفت فیزیکی پروژه را مطلوب دانست و اضافه کرد: با انتقال مجموعه نمایشگاه‌های بین المللی همدان از میدان عاشورا به مکان تازه احداث از بار ترافیکی شهری کاسته خواهد شد.
وی یادآور شد: قرار گرفتن این سایت تازه احداث در مجاورت فرودگاه و در نزدیکی ایستگاه تشکیلاتی راه آهن و در مجاورت بزرگ‌راه از قابلیت‌های ارزشمند برای نظام رتبه بندی نمایشگاهی است.
وی شهرداری همدان، سازمان همیاری شهرداری ها، شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی جمهوری اسلامی ایران و سازمان توسعه تجارت را از سهام‌داران شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی همدان برشمرد.
رئیس کمیسیون نظارت، بازرسی و اداری شورای اسلامی شهر همدان نیز در این بازدید گفت: انتقال نمایشگاه بین المللی به سایت جدید علاوه بر کاهش ترافیک شهری، ایمنی تردد شهروندان به نمایشگاه را نیز به دنبال دارد.
سید مسعود عسگریان بر رعایت اصول فنی در ساخت و ساز تأکید کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *