پیام شادباش رئیس شورا به مناسبت روز شهردا

پیام شادباش رئیس شورا به مناسبت روز شهردا

کامران گردان، رئیس شورای اسلامی شهر همدان طی پیامی، روز شهردار را تبریک گفت.


 

به گزارش روابط‌عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ در متن پیام آمده است:

نامگذاری ۲۵ اسفندماه، سالروز شهادت سردار سرافراز و نام‌آور شهید مهدی باکری به عنوان روز شهردار در تقویم ملی کشور بسی ارزشمند بوده و حاکی از نقش شهرداران به‌عنوان کلیدداران شهرها در هماهنگی آهنگ توسعه شهری است.

ضمن قدردانی و تجلیل از فعالیت‌های خالصانه و شبانه‌روزی خادمان مردم در مدیریت‌شهری، امید است که ارزیابی عملکرد و فعالیت‌های این نهاد مردمی به منظور ارتقای سطح خدمت‌رسانی به مردم، در اولویت قرار گیرد.

با توجه به اینکه مدیریت‌شهری زیر ذره‌بین شهروندان رصد می‌شود و معتقدم انتقادات و پیشنهادات سازنده به پیشرفت هر چه بهتر شهر کمک می‌کند؛ نامگذاری این روز، بی‌شک فرصت مناسبی است تا شهروندان از عملکرد و خدمات این نهاد اجتماعی، آگاه شوند.

در مجموع باید نگاه کارشناسانه مدیریت‌شهری همراه با بهره‌گیری از توانایی صاحب‌نظران، تأکید بر رعایت دقیق قوانین و اصول فنی و در رأس تمامی امور، تکریم ارباب‌رجوع با هدف جلب و ارتقای سطح رضایت‌مندی شهروندان به‌عنوان ولی نعمتان خادمان کشور، در دستور کار قرار گیرد.

اینجانب فرارسیدن ۲۵ اسفندماه، روز شهردار را به تمامی شهرداران به‌ویژه عباس صوفی، شهردار همدان و همچنین اعضای محترم شوراهای اسلامی شهرها به‌ویژه اعضای شورای شهر همدان که نقش مهمی را در سیاستگذاری و برنامه‌ریزی‌های شهری برعهده دارند، تبریک عرض می‌نمایم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *