پیام تبریک کامران گردان به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک کامران گردان به مناسبت روز خبرنگار

کامران گردان، رئیس شورای شهر همدان طی پیامی به مناسبت ۱۷ مردادماه روز خبرنگار، این روز را به تمامی خبرنگاران، عکاسان و اصحاب رسانه تبریک گفت.

⬅️ به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ متن کامل پیام رئیس شورا و شهردار همدان به شرح زیر است:

🔹 «هفدهم مرداد، روز پاسداشت از تلاش‌های بی وقفه انسان‌های آگاهی‌دهنده ای است که با سلاح قلم خود برای سرزمین و مردم‌شان، گام برمی‌دارند. خبرنگاران از آن رو که نماینده و وکیل مردم محسوب می‌شوند؛‌ شایسته تکریم و تحسین‌اند.

🔹 همواره رسانه به عنوان رکن چهارم دموکراسی یاد می‌شود که قطعاً نقش‌آفرینی فعالان این عرصه، توسعه همه جانبه را به دنبال دارد.

🔹 خبرنگاران طلایه‌داران جبهه قلم و اندیشه و عامل آگهی‌دهنده مردم در لحظات و صحنه ‌های سرنوشت‌ساز جامعه اند و از آنجایی که به دنبال حقیقت و انعکاس واقعیتها هستند؛ همواره شایسته تکریم وتحسین اند.

🔹 نکته‌ای که باید همگان به آن توجه داشته باشیم، این است که هر چقدر دایره خبرسازی، محدودتر شود به همان اندازه محدوده اعتماد مردم به مسئولان کمتر میشود. از سوی دیگر خرسندیم خبرنگارانی که بی‌طرفانه و فارغ از بحث‌های جناحی از جان مایه گذاشته و با انرژی وصف ناپذیر در عرصه خبر تأثیرگذارند؛ همراه مردم و مسئولان هستند.

🔹 اینجانب بر خود واجب می‌دانم تا در هفدهمین روز مرداد ١٣٩٨، ضمن ارج نهادن به تلاش‌های این عزیزان و گرامیداشت شهیدان عرصه خبر و رسانه، مراتب قدردانی خود را از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر خبرنگاران، ابراز داشته و دست همه «اصحاب قلم» را همراه با صداقت و نقد منصفانه برای ادامه همکاری‌های رسانه‌ای به گرمی می‌فشارم و همه این بزرگواران را یاران گمنام مدیریت‌شهری می‌دانم.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.