احداث کارخانه آسفالت با فناورهای نوین افزایش بهره‌وری را دارد

این پست رو به اشتراک بگذارید

احداث کارخانه آسفالت با فناورهای نوین افزایش بهره‌وری را دارد

رییس کمیسیون فنی عمرانی و حمل‌ونقل ترافیک شورای اسلامی شهر همدان گفت: حرکت به سمت خودکفایی در تولید آسفالت در سال ۱۴۰۱ محقق شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ مهدی حیدری در جلسه کمیسیون فنی عمرانی و حمل و نقل و ترافیک شورای شهر که با محوریت بررسی موضوعات مربوط به احداث کارخانه آسفالت جدید با استفاده از فناوری های نوین و همچنین تعیین تکلیف فعالیت و بدهی های شرکت الیت برگزار شد، افزود: یکی از تاکیدات و سیاست های مهم در بودجه ۱۴۰۱ شهرداری همدان که توسط اعضای شورای اسلامی شهر تدوین و ابلاغ شده است، استفاده از فناوری های نوین در حوزه های مختلف مدیریت شهری است که در جهت ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات به مردم بسیار حایز اهمیت و راهگشاست.

مهدی حیدری با بیان اینکه بخشی از بودجه شهرداری از طریق مردم تامین می شود و باید در جهت خدمت به شهروندان به بهترین نحو به کار گرفته شود، گفت: لکه گیری و آسفالت معابر اصلی و فرعی یکی از عمده درخواست های شهروندان است که مجموعه مدیریت شهری به این حوزه نگاه ویژه ای دارد، لذا با توجه به گستردگی کار و لزوم توزیع عادلانه آسفالت با کیفیت و با عمر بالا در سطح شهر، بهره‌گیری از فناوری های نوین در این حوزه بیش از پیش ضرورت دارد.

وی اضافه کرد: استفاده از روش های نوین در حوزه آسفالت نظیر آسفالت‌های رنگی، آسفالت‌های پلیمری، آسفالت‌های برگرفته از مصالح بازیافتی و غیره حرکتی در مسیر افزایش بازدهی و بهره وری در این حوزه است که امیدواریم شاهد اجرای اقدامات شاخص در این حوزه باشیم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در این حوزه اقدامات خوبی توسط مدیریت و مجموعه سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری صورت گرفته است که باید از ظرفیت مدیران توانمند و صاحب نظر در مسیر ارتقای “دانش پایه” در حوزه های مختلف شهری بهره‎مند شویم.

رییس کمیسیون فنی و عمرانی شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به اینکه سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری باید در سال ۱۴۰۱ به سمت خودکفایی در تولید آسفالت حرکت کند، افزود: طبق گزارش مدیرعامل این سازمان، احداث کارخانه ١۴٠ تنی آسفالت با استفاده از فناوری نوین در دستور کار قرار دارد که در اجرای این اقدام شایسته، باید مدیران مناطق در تامین قیر مورد نیاز سازمان برای تولید انواع آسفالت همراهی و مشارکت کنند.

* ضمانت نامه بانکی شرکت الیت باید ضبط و قرارداد فی مابین فسخ شود

مهدی حیدری در ادامه این جلسه به موضوع تعیین تکلیف فعالیت شرکت الیت در شهر همدان پرداخت و گفت: تعیین تکلیف وجوه پرداختی شهروندان از سوی شرکت الیت در راستای طرح پارک حاشیه ای خودرو ها یکی از مطالبات مهم شهروندان است.

وی در این باره افزود: متاسفانه مبالغی از سوی شهروندان همدانی در حساب این شرکت وجود دارد که پیش‎تر دستور تعیین تکلیف و پیگیری این موضوع در جهت تحقق حقوق شهروندان توسط کمیسیون فنی عمرانی و حمل و نقل و ترافیک شورای شهر همدان صادر شده بود که بر اساس گزارش و پیگیری رییس سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهری شهرداری، قرارداد با این شرکت غیربومی مشمول ماده ۴۶ شده است و انتظار می رود هر چه سریعتر ضمانت نامه بانکی این شرکت ضبط و قرارداد فسخ و وجوه باقی مانده شهروندان در حساب شرکت الیت تعیین تکلیف شود.

 

 

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *