پیام شورای شهر به مناسبت گرامیداشت روز نیروی انتظامی

پیام شورای شهر به مناسبت گرامیداشت روز نیروی انتظامی

محمود مسگریان، رئیس شورای اسلامی شهر همدان طی ارسال پیامی، ١٣ مهرماه، روز نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی به‌ویژه فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی استان تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ در متن پیام وی آمده است:

تأمین امنیت، تحکیم نظم و اجرای قانون و عدالت، از مهم‌ترین ارکان ثبات و سلامت نظام اجتماعی و سیاسی محسوب می‎شود که در جمهوری اسلامی ایران، بخش عمده این وظیفه، بر عهده نیروی انتظامی است.
بی‌شک پیشرفت، تعالی و همچنین توسعه همه جانبه و پایدار؛ بستری امن، سالم و با آرامش را طلب می‌کند تا در سایه این امنیت، فعالیت‌ها با قدرت و سرعت بیشتری شتاب گیرد؛ از این‌رو برقراری نظم و امنیت اجتماعی تنها با زحمات مخلصانه نیروهای خدوم انتظامی همراهی تمامی شهروندان، واقعیت پیدا می‌کند.
این نهاد که مظهر اقتدار نظام و برقرارکننده نظم، آرامش و امنیت اجتماعی محسوب می‎شود، برخاسته از مردم و برای مردم است.
اینجانب به نمایندگی از اعضای شورای شهر همدان ضمن تسلیت به مناسب رحلت حضرت رسول اکرم(ص) و شهادت امام حسن محتبی(ع) و امام رضا(ع) و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و روز نیروی انتظامی، از زحمات و تلاش‌های ارزنده تلاشگران عرصه امنیت به‌ویژه فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی استان همدان صمیمانه قدردانی می‌کنیم؛ امید است در سایه رهنمودهای خردمندانه فرماندهی معظم کل قوا، در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی، پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برقراری نظم و امنیت درجامعه موفق و مؤید باشند.

 

انتهای پیام /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *