ضرورت تسریع در صدور پایان کار پروژه های مسکن مهر

ضرورت تسریع در صدور پایان کار پروژه های مسکن مهر

عضو شورای شهر همدان  بر ضرورت  تسریع در صدور پایان تار پروژه های مسکن مهر تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، حمید بادامی نجات در صحن شورا افزود: فارغ از اینکه احداث مسکن ملی به‌عنوان دغدغه جدید مطرح می‌شود، در حال حاضر اداره کل راه‌وشهرسازی استان باید پروژه‌های مسکن مهر را به اتمام رسانده و به متقاضیان تحویل دهد.
 بادامی‌نجات با اشاره به مشکلات برخی مساکن مهر، اظهار کرد: شهروندان ساکن در کوی فردوس و گلستان ناراضی هستند و برخی امور روزمره خود را با استقرار کانکس‌های نانوایی و سوپرمارکتی می‌گذرانند.
وی با تأکید بر اینکه پایان کار بسیاری از پروژه‌های مسکن مهر صادر نشده است؛ گفت: تمامی سرانه‌های تعریف شده در این پروژه‌ها باید تکمیل شود.
بادامی‌نجات اذعان کرد: در کوی گلستان، یک مترمربع فضای پارک وجود ندارد و فضاهای آموزشی و فرهنگی هم تعریف نشده است. از سوی دیگر ساخت مسجد در آن منطقه توسط اهالی صورت گرفته است.
  وی با اشاره به اجرای پروژه‌های مسکن مهر در کوی شهید بهشتی، کوی شهید مدنی، کوی فردوس و…، معتقد است: در صورت ساخت این حجم مسکن در مناطق محروم، باید سرانه‌های آن نیز تأمین شود که از این منظر دچار مشکلات عدیده‌ای هستیم و انتظار نمی‌رود نگرانی جدیدی افزوده شود.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *