پروژه میدان‌بار جدید ضرب‌الاجل تعیین‌تکلیف شود

پروژه میدان‌بار جدید ضرب‌الاجل تعیین‌تکلیف شود

رئیس شورای اسلامی شهر همدان بر تعیین‎تکلیف پروژه سرمایه‌گذاری میدان‌بار جدید همدان به صورت ضرب‌الاجل تأکید کرد.


به گزارش روابط‌عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ محمود مسگریان در بازدید حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی، نماینده همدان و فامنین در مجلس، رئیس و نایب رئیس شورا، شهردار و مدیران شهری از پروژه میدان‌بار جدید، گفت: پروژه بزرگ میدان بار همدان به‌عنوان یکی از مهمترین نیازهای توسعه شهری، مدنظر مسئولان امر و شهرداری همدان است که به‌دلیل اهمیت موضوع، پارلمان شهری همدان نیز در ادوار گذشته ورود پیدا کرده‌اند و شورای ششم نیز مجدانه برای تعیین‌تکلیف این پروژه، پیگیری خواهد کرد.
وی اظهار کرد: مکان‌یابی این طرح بزرگ شهری در شورای دوم صورت پذیرفت که همزمان با این امر، مجتمع بنک‌داران آغاز و با همکاری بخش خصوصی به بهترین شیوه ممکن احداث شد و مشغول فعالیت خواهد شد.
مسگریان با اشاره به بهانه‌ها یا دلایل موجود برای توقف ٣ ساله این پروژه شهری، مبنی بر اینکه آیا فرصت ۶ ماهه برای تسریع در روند این امر برای سهام‌داران و هیأت مدیره جدید کنسرسیوم پروژه ساخت میدان میوه و تره‌بار جدید همدان امکان‌پذیر است؟، توضیح خواست.
وی معتقد است: برای ادامه و تسریع در روند این پروژه باید ضمن بررسی بیشتر، با جزئیات بیشتری مباحث کارشناسی اعمال و مسیر روشن‌تری طی شود.
رئیس شورای شهر همدان اعلام کرد: آمادگی برای همراهی با این پروژه بزرگ شهری را داریم که ضمن رفع این معضل شهری، هر چه سریع‌تر سروسامان یاید تا خدمات بهتری به مردم ارائه شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *