بیانیه شورای شهر برای محکومیت ترور شهید محسن فخری زاد

بیانیه شورای شهر برای محکومیت ترور شهید محسن فخری زاد

◾️▪️سید مسعود عسگریان، رئیس شورای شهر همدان طی ارسال پیامی، شهادت مظلومانه دکتر محسن فخری زاده، دانشمند برجسته ایران اسلامی را تبریک و تسلیت گفت.

▪️ به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ در متن این بیانیه آمده است:

“انا لله و انا الیه راجعون”

▪️دانشمند و مدیر موفق شهید دکتر محسن فخری زاده از ذخایر علم و عمل در صیانت از این سرزمین شهادت خیز بود که پس از سالها تلاش و مجاهدت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

▪️ترور ناجوانمردانه و شهادت مظلومانه این دانشمند هسته‌ای کشورمان، بار دیگر موجی از اندوه توأم با نفرت از تروریست‌ها را در قلوب ایرانیان نهاد.

▪️صدالبته این مهم نشان داد که این دست اقدامات ضد انسانی و کوردلانه، محکوم به شکست است و خللی در عزم جدی ملت بزرگ ایران در دستیابی به پیشرفت و توسعه در حوزه‌های دفاعی _که تأمین‌کننده مصالح و امنیت ملی کشورمان است_، وارد نمی‌کند و دشمنان این مرز و بوم را بیش از پیش ناامیدتر خواهد کرد.

▪️ترور این مدیر توانا و شایسته گرچه تلخ و ناگوار بود، اما دشمنان کوردل بدانند راهی را که شهید فخری زاده ها آغاز کرده‌اند، هرگز متوقف نخواهد شد.

▪️اعضای شورای اسلامی شهر همدان ضمن محکومیت این اقدام پلید و ددمنشانه، شهادت مظلومانه مدیر متعهد و دانشمند برجسته کشور دکتر فخری زاده، رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به دست تروریست‌های جنایتکار و وابسته به رژیم نامشروع و غاصب صهیونیستی را به محضر مقام معظم رهبری، مردم شریف ایران، همکاران ایشان در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و بستگان به‌ویژه خانواده معزز این شهید بزرگوار، تبریک و تسلیت عرض می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.