پیام تبریک شورای شهر به مناسبت هفته خبرنگار

پیام تبریک شورای شهر به مناسبت هفته خبرنگار

کامران گردان، رئیس شورای اسلامی شهر همدان طی ارسال پیامی، هفته خبرنگار را تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، در متن پیام وی آمده است:

۱۷ مرداد به نام «روز خبرنگار» مزین شده که از ۱۲ تا ۱۸ مردادماه به نام هفته خبرنگار رقم خورده است؛ از این‌رو این هفته را به تمام عدالت‌نگاران و حق‌نویسان ایران به‌ویژه استان همدان، تبریک می‌گوییم.
خبرنگاران به راستی تجسم امانت، تعهد، دلسوزی و وظیفه‌شناسی‌اند؛ از این‌رو نقش جامعه خبرنگاری در ارائه تصاویر واقعی از رویدادهای مختلف و به‌گونه‌ای نظارت عمومی بر مدیران و دستگاه‌های اجرایی، نه تنها بی‌بدیل و غیرقابل انکار، بلکه شایسته قدردانی است.
ضمن درود بر ساحت مقدس قلم و اصحاب آن و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه به‌ویژه محمود صارمی؛ امید است دولت‌مردان بیش از پیش قدردان تلاش‌ها و مجاهدت‌های پیشگامان عرصه‌ اطلاع‌رسانی و نمایندگان افکار عمومی باشند و در راستای پاسخگویی مستمر برای تقویت روشنگری اثرگذار در جامعه، بکوشند.
تلاش خبرنگار، زمینه‌ساز آگاهی و شفافیت و در نهایت تقویت اعتماد اجتماعی و روحیه امیدواری در جامعه است؛ از این‌رو ضمن قدردانی از تمامی تلاش‌های فعالان متعهد رسانه‌ای، امیدوارم که همچون گذشته، چشمان تیزبین خود را برای کمک به مدیریت‌شهری به‌ کار گیرند و با نقد منصفانه به بهبود شاخص‌های توسعه‌ای منطقه، کمک کنند.
اینجانب ضمن تبریک هفته خبرنگار به تمامی فعالان عرصه خبر و اطلاع‌رسانی در استان همدان و گرامیداشت یاد و خاطره مهدی کاشی‌نهنجی، فعال رسانه‎ای استان که بر اثر ابتلا بر بیماری کرونا به دعوت حق، لبیک گفت؛ برای یکایک خبرنگاران از خداوند بزرگ آرزوی سلامت، سعادت و بهروزی دارم و قطعاً در سایه تلاش و همدلی، آینده روشن همراه با توسعه و پیشرفت در انتظار همدان خواهد بود.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *