پیام تبریک رئیس کمیسیون حقوقی شورا به مناسبت هفته خبرنگار

این پست رو به اشتراک بگذارید

پیام تبریک رئیس کمیسیون حقوقی شورا به مناسبت هفته خبرنگار

مریم روانبخش، رئیس کمیسیون حقوقی و رسیدگی به شکایات مردمی شورای اسلامی شهر همدان در پیامی هفته خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ در این پیام آمده است:

١٧ مردادماه؛ روز خبرنگار یادآور فرصتی گرانبها برای پاسداشت مقام شامخ انسان‌های فرهیخته‌ای است که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به آحاد جامعه قدم برداشته و برمی‌دارند.

خبرنگار، طلایه‌دار جبهه قلم و اندیشه و عامل آگهی‌دهنده مردم در لحظات و صحنه‌‌های سرنوشت‌ساز جامعه‌اند و از آنجایی که به‌دنبال حقیقت و انعکاس واقعیت‌هاست، همواره شایسته تکریم و تحسین‌اند.

امروز در عصر ارتباطات و اطلاع‏‌رسانی، بنگاه‏‌های خبری بزرگی در عرصه بین‌المللی و جهانی فعالیت دارند و از سوی دیگر فضای مجازی نیز به محل ذی‌نفوذی برای تبادل افکار و اطلاعات تبدیل شده؛ در این میان رسالت و مسئولیت خبرنگاران، صاحبان قلم و رسانه نسبت به گذشته پرمخاطره شده ‏است، از این‌رو انتظار می‌رود کیفیت و میزان اثربخشی خود را نزد افکار عمومی بیش از گذشته، ارتقا دهند.

اینجانب بر خود واجب می‌دانم تا در هفته خبرنگار که از ١٢ تا ۱۸ مرداد به نام “خبرنگار” نامگذاری شده است، ضمن ارج نهادن به تلاش‌های این عزیزان و گرامیداشت شهیدان عرصه خبر و رسانه، مراتب قدردانی خود را از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر خبرنگاران ابراز داشته و دست تمامی اصحاب قلم را برای ادامه همکاری‌های رسانه‌ای، به گرمی بفشارم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *