پیام رئیس شورا به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن

پیام رئیس شورا به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن

کامران گردان، رئیس شورای اسلامی شهر همدان به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی پیامی صادر کرد.


به گزازش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، متن پیام بدین شرح است:
۲۶ مردادماه سال ۶۹ میهن اسلامی شاهد حضور عزیزانی بود که پس از سال‌ها اسارت در زندان‌های مخوف رژیم بعث صدام، قدم به خاک پاک میهن اسلامی خود می‌گذاشتند؛ از این رو درود می‌فرستیم بر آزادمردانی که صبورانه رنج اسارت را تحمل کرده و با سرافرازی به آغوش میهن بازگشتند.
سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، روز سراسر افتخاری است که بر صفحات زرین انقلاب حک شد و یادآور روزگاری سرشار از شور و شادی و معطر به حضور دوباره عزیزانی است که عطر شهیدان را با خود به همراه داشتند.
نسل‌های جدید و آیندگان باید همواره این رهروان ایستادگی و آزادگی را به عنوان سمبل پایداری، توکل و شجاعت سرمشق خویش قرار دهند و بر آنان که مجاهدات سترگ آزادگان را درک کرده اند و بر همگان به‌ویژه صاحبان قلم، فرض است تا تصویر درست و دقیقی از جلوه‌های رنگین و جاودانه عشق‌بازی این عزیزان را در دفتر مقاومت ملت ایران اسلامی برای برخورداری جوانان و آیندگان، ثبت و ضبط کنند.
اینجانب این روز بزرگ را به تمامی آزادگان معزز و خانواده شریف آنان و به تمامی ملت شریف ایران به‌ویژه شهر همدان تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و سلامت و توفیق تمامی آزادگان و ایثارگران عزیز را از خداوند منان خواستارم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *