دیدار رئیس و اعضای شورا با دادستان جدید همدان

دیدار رئیس و اعضای شورا با دادستان جدید همدان

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر همدان با دادستان جدید همدان به منظور شادباش انتصاب به عنوان دادستان همدان و ایجاد تعاملات بیشتر مدیریت شهری و دادستانی، دیدار داشتند.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، رئیس شورای اسلامی شهر همدان ضمن قدردانی از زحمات حسن خانجانی در کمیته انطباق فرمانداری برای کمک به تصویب مصوبات شورا در این کمیته، گفت: با توجه به اینکه فعالیت دو نهاد شهرداری و قوه قضاییه در حوزه اجتماعی تعریف می‌شود، لازم است مراودات کاری زیادی با هم داشته باشند.
کامران گردان افزود: تعاملات دو نهاد اجتماعی شهرداری و دادسرا می‌تواند در ایجاد رضایتمندی عمومی و اجرای صحیح و قانونمند برنامه‌های مدیریت شهری در راستای منفعت مردم و توسعه شهری، مؤثر باشد.

وی با اشاره به انتصاب حسن خانجانی به عنوان دادستان جدید همدان، اظهار کرد: این انتصاب جای بسی خرسندی است؛ چراکه سالیان زیادی آقای خانجانی در شهر همدان خدمات شایانی را به مردم ولایتمدار همدان داشته است؛ به همین دلیل اشراف لازم بر امور شهرداری و شورا دارد که این نقطه قوتی برای مدیریت شهری است تا بتوانیم از این تجربه و تخصص بهره‌مند شویم.
رئیس شورای اسلامی شهر همدان همچنین گفت: مقرر شد با تعامل و همکاری درون سازمانی در فواصل زمانی مشخص، مسائل و مشکلات شهری را با دادستان در میان بگذاریم تا بتوانیم با رایزنی‌های ممکن، برای رفع مشکلات مردم مطابق قوانین اقدام کنیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *