تغییر نام بلوار بعثت به نام شهید سپهبد سلیمانی

این پست رو به اشتراک بگذارید

تغییر نام بلوار بعثت به نام شهید سپهبد سلیمانی

رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: تغییر نام بلوار بعثت همدان به نام سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در صحن شورا مصوب شد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، کامران گردان در هفتاد و دومین جلسه صحن شورای اسلامی شهر که با حضور فرمانده بسیج ادارات و مسؤول اقشار ۲۲گانه تخصصی و متخصص سپاه انصارالحسین (ع) استان برگزار شد، اظهار کرد: پیرو شهادت افتخارآمیز سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی به دست آمریکای جنایتکار و تروریست و در راستای ادای دین به این سرباز مخلص ولایت و وطن پس از تبادل نظر و بحث و بررسی اعضای شورا مقرر شد، بلوار حدفاصل زیرگذر پژوهش تا زیرگذر پیامبر اعظم (ص) به نام شهید سپهبد قاسم سلیمانی نام گذاری شود.
گردان با اشاره به اینکه همدان جزو نخستین شهرهایی بود که نام گذاری مکانی به نام سردار سرافراز شهید سپهبد سلیمانی را در صحن فوق العاده شورا مصوب کرد، افزود: امنیت در کشور ما به خودی خود، حاصل نشده است و ما امروز این امنیت را مرهون خون شهدایی همچون سردار سپهبد سلیمانی هستیم که با صلابت و رشادت مانع از هرگونه گزند و آفت به امنیت این کشور عزیز شدند و با بصیرت خود، قدم در راه آرمان‌های الهی گذاشتند و نام گذاری مکانی به نام این شهید سرافراز کوچکترین اقدامی بود که توانستیم جهت یادبود ایشان انجام دهیم.


گردان: قدردانی شورا از حضور و حماسه آفرینی مردم همدان

رئیس شورای اسلامی شهر همدان همچنین از حماسه‌آفرینی مردم شهیدپرور در قدردانی از ۴۰ سال رشادت و دلیری سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی در شهر دارالمؤمنین قدردانی کرد و گفت: امروز مردم شهید پرور دارالمجاهدین به همراه هموطنان در دیگر شهرهای کشور به ویژه کرمان با حضور غرورآفرین خود حماسه‌ای از جنس عشق و ارادت آفریدند و اقتدار ایران اسلامی را به نمایش گذاشتند.
گردان اظهار کرد: از عموم مردم دارالمؤمنین و هم استانی‌های عزیز قدردانی می‌کنیم که قطعاً این حضور پرشور و آگاهانه مردم شریف، زمینه تحقق انتقام سختی که رهبر معظم انقلاب اسلامی وعده دادند را فراهم می‌کند.
وی اظهار کرد: اعضای شورای اسلامی شهر همدان بر خود لازم می‌دانند تا از این شور و شعور بالای شهروندان همدانی و از حضور گسترده و گرم آنها قدردانی کرده و توفیقات روزافزون را برای تمامی خادمان این ملک و ملت از خداوند متعال مسألت نمایند.

 


امیری: شهید سپهبد سلیمانی تنها متعلق به ایران نبود

مسؤول اقشار ۲۲گانه تخصصی و متخصص سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان هم در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت: شهید سپهبد سلیمانی تنها متعلق به ایران نبود بلکه ایشان متعلق به جهان اسلام بود.
سرهنگ پاسدار احد امیری با بیان اینکه شهید سپهبد سلیمانی مانع بزرگی در برابر استکبار و اسرائیل بود، اضافه کرد: این شهید بزرگوار جبهه مقاومت را گسترش داد و نقشه شوم آمریکا و دشمنان اسلام را به باد فنا داد.
وی ضمن تشکر و قدردانی از شورای اسلامی شهر و شهرداری همدان در آماده سازی شهر برای مراسم سوگواری سردار دلاور شهید سپهبد سلیمانی افزود: همدان در بسیاری از اقدامات نسبت به سایر استان‌ها جلوتر بوده و برگزاری جلسه فوق‌العاده صحن شورا و نیز تغییر نام بلوار بعثت همدان به نام بلوار شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی اقدام ارزشمندی بود.
گفتنی است: در این جلسه از صحن شورا مهران حاجیان سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری همدان به ارائه گزارش عملکرد و برنامه‌های این سازمان پرداخت.

 

انتهای پیام/

رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: تغییر نام بلوار بعثت همدان به نام سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در صحن شورا مصوب شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *