پروژه پیچ زندان به نماد تبعیض در شهر تبدیل شده است

پروژه پیچ زندان به نماد تبعیض در شهر تبدیل شده است

رئیس کمیسیون فنی، عمرانی و حمل‌‍ و نقل شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه بازخوردهای مثبتی از سوی مردم در حوزه پروژه سرمایه‌گذاری پیچ زندان دریافت نمی‎ کنیم؛ معتقد است: این پروژه بزرگ شهری به نماد تبعیض در شهر همدان تبدیل شده و اعمال دوگانه قانون در این حوزه، غیرممکن است.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ مهدی حیدری در کمیسیون شهرسازی و معماری شورا با تأکید بر اینکه باید بسته‌های تشویقی منطقی و قابل دفاع برای سرمایه‌گذاران لحاظ شود؛ گفت: بر اساس تغییر کاربری موجود که منوط به انجام مطالعات ترافیکی و… است، امکان و عدم امکان ساخت پروژه پیچ زندان در این منطقه شهری باید مورد بررسی قرار گیرد.
وی با بیان اینکه اگر مسیر قانونی تغییر کاربری و دریافت پروانه برای این پروژه شهری طی شود، مسأله‌ای وجود ندارد؛ افزود: با توجه به اینکه این پروژه بزرگ شهری، مجوز قانونی ندارد، باید سازه‌های نصب شده، به صورت موقت، تعیین‌تکلیف شوند.
حیدری اظهار کرد: تأمین پارکینگ در املاک مجاور معابر شهری بر اساس عملکرد آن معبر، ظرفیت تردد خودروها در آن معبر را پوشش نمی‌دهد؛ از این‌رو مجدانه تقاضامندیم مطالعات ترافیکی پروژه بزرگ شهری پیج زندان صرفاً برای ادای تکلیف انجام نشود و بر اساس مباحث کارشناسی دقیق به سرانجام برسد.
رئیس کمیسیون فنی، عمرانی و حمل‌‍و‌نقل شورای شهر همدان تأکید کرد: در حال حاضر روند اجرای هرگونه پروژه یا ملک بدون دریافت پروانه، قابل‌‌قبول نیست؛ از این‌رو شهرداری همدان باید دستورات الزام‌آور دادستان همدان را در خصوص پروژه پیچ زندان اجرا کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.