همدلی متولیان گردشگری همدان برای میزبانی نوروز ۹۸

همدلی متولیان گردشگری همدان برای میزبانی نوروز ۹۸

رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان تأکید کرد: می‌بایست تمامی دستگاه‌ها و مجموعه‌های مرتبط با حوزه گردشگری برای میزبانی نوروز ۹۸ هم‌دل شوند تا ضمن بهره‌مندی از ظرفیت‌های یکدیگر، خاطره خوشی را برای میهمانان و گردشگران نوروزی فراهم کنند.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، حسین قراباغی در جلسه ستاد تسهیلات سفر مستقر در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان، خواستار عدم نصب چادر در ایام نوروز در میدان آرامگاه باباطاهر شد و اظهار کرد: برای حفظ زیبایی و همچنین سیما و منظر شهری باید مکان مناسب و امن‌تری برای متقاضیان نصب چادر توسط معاونت خدمات شهری جانمایی شود.
وی همچنین درخواست کرد: حضور فعال دانشگاه بوعلی سینا به منظور برنامه‌ریزی برای حضور دائم پزشک متخصص و فوق تخصص در تعطیلات نوروزی از اهمیت بالایی برخوردار است.
قراباغی با توجه به مشکلات پارکینگ شهری، خواستار مساعدت بیشتر پلیس راهور برای پارک خودرو گردشگران به منظور بازدید از اماکن گردشگری شد و ادامه داد: با توجه به اینکه دبیرکل سازمان جهانی گردشگری از کهن شهر همدان به عنوان ظرفیت ویژه گردشگری جهانی یاد کرده، بنابراین وظیفه فعالان این صنعت در همدان سنگین‌تر شده و باید اهتمام بیشتری داشته باشیم.
رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان در پایان ضمن انتقاد از عدم حضور نماینده اداره کل آموزش و پرورش در جلسه، خواستار همراهی بیشتر این مجموعه با ستاد تسهیلات سفر شهرداری همدان شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *