حمایت تمام قد شورا از تیم فوتبال شهرداری همدان

حمایت تمام قد شورا از تیم فوتبال شهرداری همدان

نایب رییس شورای اسلامی شهر دان به همراه رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا و مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در آخرین تمرین تیم فوتبال شهرداری همدان برای مصاف برابر با فولاد نوین اهواز حضور یافتند.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان در این دیدار با اشاره به اهمیت توجه گفت: دیدگاه اعضای شورای شهر به ورزش و تیم فوتبال شهرداری همدان مثبت است و با تمام توان از تیم فوتبال شهرداری همدان حمایت می‌کنند.

حمید بادامی نجات در بازدید از تمرینات تیم فوتبال شهرداری همدان اظهار کرد: توجه به ورزش شهروندی و حرفه‌ای از سیاست‌های شورای شهر همدان بوده و اعضای شورای شهر همدان به اتفاق دیدگاه کاملا مثبتی به امر ورزش دارند.
وی افزود: تیم فوتبال شهرداری همدان یکی از ظرفیت‌های خوب ورزش شهرداری بوده به طوری که در این چند سال جایگاه خوبی در بین مردم پیدا و شور و نشاط اجتماعی خاصی در شهر ایجاد کرده است.
نایب رئیس شورای شهر همدان با اعلام حمایت قاطع از تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: به لحاظ رفع مشکلات این تیم از نظر مالی تا جایی که در شورا ممکن باشد کمک می‌کنیم و خوشبختانه دیدگاه مدیران شهرداری به این تیم مثبت است.
بادامی نجات خاطرنشان کرد: از تک‌تک بازیکنان هم انتظار داریم با تمام قدرت برای موفقیت این تیم تلاش کنند تا در پایان فصل به یاری خدا جشن قهرمانی بگیریم.

سلماسی: پیگیر تحولات تیم فوتبال شهرداری همدان هستم

ئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر همدان نیز در این بازدید بیان کرد: هفته به هفته اخبار تیم و نتایج آن را جویا می‌شوم و کاملا پیگیر تحولات تیم فوتبال شهرداری همدان هستم چراکه یکی از دغدغه‌های من نیز حضور قدرتمند این تیم در لیگ دسته دوم فوتبال کشور است.
رضوان سلماسی عنوان کرد: اینکه قریب به اتفاق افراد این تیم را نفرات بومی تشکیل می‌دهند جای خوشحالی دارد و از ابتدا نیز تأکید ما بر این موضوع بوده تا بتوانیم با ظرفیت همدان در این لیگ حاضر شویم و تا هفته آخر در کنار مجموعه تیم فوتبال شهرداری همدان خواهیم بود تا نتایجی در شان مردم همدان کسب کنیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *