معضل ترافیک شهر همدان چاره‌اندیشی شود / اعتراض مردم به ترافیک شهر

معضل ترافیک شهر همدان چاره‌اندیشی شود / اعتراض مردم به ترافیک شهر

عضو شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به مشکلات ترافیکی مرکز استان اشاره کرد و گفت: متاسفانه ترافیک به معضلی اساسی در شهر همدان تبدیل شده که منجر به اعتراض مردم نیز شده است که باید هر چه سریعتر چاره‌اندیشی شود.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ حمید بادامی‌نجات در چهل و یکمین جلسه صحن افزود: مشکل ترافیک در حاشیه شهر همدان به شکلی است که در برخی از ساعات شاهد معضلات اساسی در این مناطق هستیم و راهنمایی و رانندگی و شهرداری و دستگاه های ذیربط باید نسبت به این معضل چاره سازی کنند.
وی اضافه کرد: شهرداری همدان در راستای نصب علائم راهنمایی و رانندگی به وظیفه خود عمل کرده اما پارک وانت بارها و سد معبر در حاشیه خیابان ها باعث کندی تردد خودروها و بروز معضل ترافیک شده است.
بادامی نجات خواستار رسیدگی به این مشکلات از سوی راهنمایی و رانندگی و شهرداری شد و افزود: اعتراض مردم به معضل ترافیک افزایش یافته و نارضایتی عمومی را به دنبال دارد.
وی در ادامه با اشاره به رواج تجاری سازی غیر مجاز در سطح شهر همدان گفت: تجاری سازی املاک حتی به باغ های سطح شهر گسترش یافته و در آینده به مشکلات اساسی در این حوزه بر خواهیم خورد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *