مولوی و رحیمی فرپیام تسلیت صادر کردند

مولوی و رحیمی فرپیام تسلیت صادر کردند

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های و رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان به مناسبت چهلمین روز شهادت حاج میرزا محمد سلگی پیام تسلیت صادر کردند.
در پیام ابراهیم مولوی و علی رحیمی فر آمده است:
بسم رب الشهدا و الصدیقین

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

چهل روز از عروج ملکوتی مجاهد نستوه و شیر میدان نبرد حق علیه باطل، شهید سرافراز جبهه توحید، سردار جاوید حاج میرزا محمد سلگی گذشت.
کسی که دلدادگان مکتب شهادت، در اندوه جانکاهش سینه سوزانیدند و پای در گل نهادند و دُردانهِ اشک در تشییع شبانه اش بر نسیم هجران دادند تا بر خاک عطر آگین مزارش بنشیند و یاد و خاطره تشییع شبانه علی والا مقام، فاتح بی بدیل قلّه‌های شجاعت و عدالت در سوگ دردانه رسول الله و مفقوده آل الله را زنده کند.
اینچنین بود که « آب هرگز نمی‌میرد» و عطر دلفریب اخلاص تو، آب را نیز عاشق تو کرد، تا جایی که مقتدایت پایِ دل در رکابِ رهوار دیدارت نهاد.
فرمانده؛ وقتی که رفتی، دل هایمان را با حرکت امام گونه ات ربودی، آنجا که حیات مؤمنانه ات مصداق حیات طیبه مجاهدان فی سبیل الله شد، تا « ومنهم من ینتظر» شکوفا شود، و « ما بدلو ا تبدیلا» که تجلی اعتقاد همه ما باشد.
اکنون چهل شبانه روز از فقدانت می‌گذرد و خیل دوستدارانت، در آستانه شب‌های عشق بازی با خدا، دست‌های خالی و نیازمندمان را به ریسمان شَفاعتت گِره می‌زنیم، باشد که در پیشگاه اربابِ بی کفن سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) شفیع یاران و بسیجیان جامانده از شهادت و شیفتگان راهت باشی.
فرارسیدن اربعین شهادت اسوه مقاومت و تقوی، سردار سرافراز حاج میرزا محمد سلگی را به محضر حضرت بقیه الله، رهبر معظم انقلاب، خانواده محترم و معزز ایشان و همه دوستدارانش تبریک و تسلیت عرض می‌کنیم.
جانباز بسیجی ابراهیم مولوی عضو شورای اسلامی شهر همدان، جانباز بسیجی علی رحیمی فر عضو شورای اسلامی شهر همدان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *