لزوم تشکیل کمیته ایثارگری در شهرداری همدان

لزوم تشکیل کمیته ایثارگری در شهرداری همدان

عضو شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به رشادت ها و دلیری‌های رزمندگان و ایثارگران در دورانقلاب و دفاع مقدس، گفت: امنیت و آرامش امروز کشور مرهون ایثار و ازجان‌گذشتگی شهدای والامقام و ایثارگران هستیم و امیدواریم بتوانیم پاسدار آرمان‌ها، خون پاک این مجاهدان راه حق باشیم.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ علی رحیمی‌فر در چهل و چهارمین جلسه صحن شورا با بیان اینکه که وظیفه حاکمیت است که به مجاهدین راه حق توجه ویژه‌ای داشته باشد، اضافه کرد: در برنامه ششم توسعه در قانون ایثارگران به بحث ایثارگران توجه شده است و با توجه به اینکه شهرداری نهادی عمومی و غیردولتی است باید در حد امکان به وظیفه خود در قبال ایثارگران عمل کند.

رحیمی‌فر با پیشنهاد اینکه کمیته‌ای به عنوان ” کمیته ایثارگری با حضور نمایندگان ایثارگران شورا یا شهرداری تشکیل شود، اضافه کرد: این کمیته می‌تواند با نمایندگان شهرداری و ایثارگران راهکارهای عملی و اجرایی برای این موضوع را در قالب یک برنامه مدون و لایحه به شورا ارائه دهد.

این عضو شورای اسلامی شهرهمدان با بیان اینکه در دوره‌های قبل شورای اسلامی شهر همدان اقدامات موثری برای جامعه ایثارگران انجام شده است، یادآور شد: این اقدامات کافی نبوده و در دوره ششم شورا باید بیشتر مورد توجه واقع شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *