دعوت از نخبگان برای اصلاح تعرفه و بودجه ۱۴۰۱ شهرداری

دعوت از نخبگان برای اصلاح تعرفه و بودجه ۱۴۰۱ شهرداری

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان از تمامی نخبگان و صاحب‌نظران مدیریت‎شهری به‌منظور بررسی و اصلاح تعرفه و بودجه پیشنهادی شهرداری همدان در سال ۱۴۰۱ دعوت کرد.


به گزارش روابط‌عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ اکبر کاوسی‌امید در کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورا از تدوین سیاست‌های کلی بودجه شهرداری همدان در سال ۱۴۰۱ در کمیته‌های تخصصی بودجه مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورا و کمیته تخصصی تعرفه در راستای بررسی اصلاحات موردنظر و پیشنهادی از سوی شهرداری همدان خبر داد.
وی از تمامی انجمن‌های تخصصی که می‌توانند با ارائه نظرات تخصصی، شورا را در حوزه اصلاح تعرفه و بودجه شهرداری، یاری دهند؛ درخواست کرد: نکته نظرات کارشناسی خود را برای پذیرش شورای شهر همدان با هدف اِعمال تغییرات و تحولات اساسی در حوزه مدیریت‎شهری ارائه دهند.
کاوسی‌امید همچنین اعلام کرد: طی ارسال نامه به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان، اتاق اصناف، انجمن‌های پیمانکاران و انبوه‌سازان درخواست داشته‌ایم تا نظرات تخصصی حوزه مرتبط با خود را در حوزه تعرفه و بودجه به شورای شهر همدان اعلام کنند تا مورد بهره‌برداری قرار گیرد.
رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر همدان با اشاره به اینکه حدود ۳۰۰ نخبه اجتماعی در رقابت انتخابات شورای اسلامی شهر همدان در سال ۱۴۰۱ مشارکت داشتند؛ گفت: در آینده نزدیک طی ارسال پیامک به افراد متخصص و داوطلب کاندیدای انتخاباتی شورای ششم و ارسال نامه به ۲۰ کاندید شهرداری همدان، درخواست خواهیم کرد تا اظهارنظر تخصصی خود را در خصوص اصلاحیه بودجه و تعرفه پیشنهادی شهرداری در سال ۱۴۰۱ اعلام کنند.
کاوسی‌امید در پایان با اشاره به اینکه حدود ۲ سال از راه‌اندازی نرم‎افزار حسیب (نرم‌افزار بودجه) در شهرداری همدان می‌گذرد؛ تأکید کرد: تاکنون امکان دسترسی اعضای شورای شهر به این نرم‌افزار وجود نداشته است؛ از این‌رو شهرداری همدان باید تمام اقدامات لازم را در اسرع وقت انجام دهد تا تمامی ارکان تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز در حوزه مدیریت‌شهری به‌ویژه شهرداری، معاونان ستادی و اعضای شورای شهر به‌صورت آنلاین به این نرم‌افزار دسترسی داشته باشند که بتوانند تصمیمات خوبی را لحاظ کنند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *