تحقق شهر الکترونیک تسهیل امور و خدمات رسانی به مردم را به دنبال دارد

تحقق شهر الکترونیک تسهیل امور و خدمات رسانی به مردم را به دنبال دارد

رییس شورای اسلامی شهر همدان گفت: ایجاد زیرساخت‌های ارتباطی در شهر همدان حرکت مثبت و ارزشمندی است تا بتوانیم ارائه خدمات به مردم را تسهیل و بهبود ببخشیم و همه شیوه‌های جدید را در آن پیاده کنیم.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان به نقل از روزنامه هگمتانه؛ محمود مسگریان در آیین انعقاد قرارداد ایجاد زیرساخت شهر الکترونیک در همدان، افزود: با اجرای هوشمندسازی، شهر همدان در زمره شهرهای پیشرفته در این زمینه قرار می‌گیرد و نتیجه آن بهره مندی مردم از آن خواهد بود و تلاش‌ها در این زمینه به ثمر خواهد نشست.

* علی‌اکبر نظری: اجرای فیبر نوری از زیرساخت‌های لازم برای جذب سرمایه‌گذار

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان هم با بیان اینکه ایجاد بستر سرمایه‌گذاری برای ورود سرمایه‌گذار بسیار حائز اهمیت است، گفت: یکی از زیرساخت‌ها برای جذب سرمایه‌گذار فیبر نوری است که با مدیریت خوب و سرمایه‌گذاری مطلوب می‌توانیم نتایج مطلوبی را به دست آوریم.
علی اکبر نظری با بیان اینکه هوشمندبودن شهر در زمینه بوم گردی(اکوتوریسم) نیز مهم است، افزود: با توجه به ایجاد امنیت برای سرمایه‌گذار می‌توان نتایج مطلوب گرفته و اگر مدل خوبی در این زمینه ارائه دهیم یقیناً هم جامعه و هم صنعتگر بهره خوبی را از آن خواهند برد.
وی اظهار کرد: با مشاهده اجرای این زیرساخت‌ها سرمایه‌گذاران دیگر نیز ترغیب شده و نتیجه مطلوب و بهره برداری آن در شهر نیز بروز پیدا کرده و بهره آن را همه مردم می‌برند.

* شهابی‌نیا: تسهیل زیرساخت‌ها در حوزه فناوری‎های نوین با اجرای فیبر نوری

سعید شهابی نیا رئیس مرکز مطالعات شورای اسلامی شهر همدان نیز گفت: با استفاده از ظرفیت اجرای فیبر نوری و همکاری دستگاه‌های ذی‎ربط می‌توانیم پروژه را در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسانیم، چرا که این پروژه‌های سرمایه‌گذاری هم برای شهرداری آورده خوبی داشته و برای شهر نیز بسیار مفید است و می‌تواند زیرساخت‌ها را برای استفاده شرکت‌ها در حوزه فناوری نوین تسهیل کند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *