آغاز اجرای عملیات بتن ریزی فاز دوم تقاطع غیرهمسطح غدیر

آغاز اجرای عملیات بتن ریزی فاز دوم تقاطع غیرهمسطح غدیر

رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای اسلامی شهر گفت: کلیه تمهیدات و تدابیر لازم برای بتن ریزی در هوای سرد براساس ضوابط و آیین نامه هایی که باید رعایت شود، دیده شده است.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان به نقل از روزنامه هگمتانه؛ مهدی حیدری در بازدید از عملیات بتن ریزی تقاطع غیرهمسطح غدیر، با بیان اینکه هدف مجموعه مدیریت شهری و شورا اتمام پروژه های اولویت دار در همدان است، افزود: پروژه های مهمی همچون تقاطع غیرهمسطح غدیر و پل سردار شهید همدانی که رفت و آمد مردم را تحت تأثیر قرار داده و مختل نموده است، سعی شده ظرف کوتاه ترین زمان ممکن به اتمام برسد.

وی با بیان اینکه تمرکز تخصیص اعتبارات و همت بخش عمرانی شهرداری باید صرف تکمیل این دو پروژه مهم شود، افزود: این دو پروژه تأثیر مستقیمی بر زندگی، عبور و مرور و کیفیت زندگی روزانه مردم دارد.

وی با اشاره به اینکه در این عملیات ٩٣٠ مترمکعب بتن در فاز دوم پل تقاطع غیرهمسطح غدیر انجام خواهد شد، افزود: طبق پیش بینی‌ها تا پایان سال‌جاری، عملیات بتن ریزی فاز سوم این پروژه به اتمام خواهد رسید.

حیدری بیان کرد: با توجه به ارتفاع پایین پل غدیر، پیشرفت فیزیکی و سهولت و حساسیت کمتری که در مسیر اجرای آن نسبت به پل شهید همدانی وجود دارد؛ این پروژه ٢ یا ٣ ماه زودتر از پل شهید همدانی به بهره برداری می رسد.

رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای اسلامی شهر همدان تصریح کرد: سیاست گذاری کلان شورا و شهرداری همدان انجام پروژه های عمرانی پل غدیر و پل شهید سردار همدانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *