مسولین مانع افزایش قیمت‌ها در شب عید شوند

مسولین مانع افزایش قیمت‌ها در شب عید شوند

رییس شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به فرا رسیدن روزهای پایانی سال، گفت: مسولین مانع افزایش قیمت‌ها در شب عید شوند.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، محمود مسگریان در شصت و ششمین جلسه صحن شورا ضمن تشکر از حضور پرشور مردم شهر همدان در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: مردم همدان با حضور پرشور خود نشان دادند که نسبت به اصول و آرمانهای ایران اسلامی که برگرفته است از آرمانهای امام (ره) و شهدای معزز پایبند هستند.
مسگریان با اشاره به قرار گرفتن در ماه های آخر سال، افزود : با توجه به اینکه در روزهای پایانی سال با جو روانی افزایش قیمت‌ کالاها مواجه می‌شویم از مسئولین مرتبط انتظار می‌رود به وظایف خود در ارائه کالاهای اساسی و میوه شب عید به نحو احسن عمل کنند.
وی اضافه کرد: انتظار می‌رود اداره صمت، تعاونی شهر و روستا و اصناف در این زمینه به خوبی وارد عمل شوند و اجازه سوء استفاده برخی از افراد سودجو را ندهند.
مسگریان اظهار کرد: برای اینکه مردم بتوانند کالاهای مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و ارزان تر تهیه کنند باید دست دلالان سودجو را از بازار بریده شود .
وی اضافه کرد: اعضای شورای شهر همدان به عنوان نمایندگان مردم در پارلمان شهری از نهادهای نظارتی بازرسی و تعزیرات تقاضا دارد که به وظایف خود عمل کنند تا کالاها به صورت مستمر عرضه شود و قیمت اجناس افزایش نداشته باشند.
رییس شورای شهر همدان با تاکید بر اینکه شهرداری باید زمینه‌های ایجاد بازارچه‌ها برای عرضه کالاهای شب عید را فراهم کند، افزود: در این راستا لازم است اولا نسبت به افزایش تعدادبازارچه ها مخصوصا در مناطق کم برخوردار اقدام و مسئولین ذیربط کالاهای مورد نیاز را به موقع به این بازارچه ها عرضه کنند تا مردم بتوانند کالاهای مورد نیاز خود را بدون واسطه تهیه کنند.
وی ضمن تشکر از اقدامات و پیش بینی های انجام گرفته اضافه کرد: لازم است تاکیدات و سخنان خوب با عمل به تبدیل به اقدامات خوب شود و ما امیدوار به اقدامات شایسته مسئولین مربوطه هستیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *