شهرداری در حد توان به وظیفه خود در مناسب‌سازی شهر عمل کرده است

شهرداری در حد توان به وظیفه خود در مناسب‌سازی شهر عمل کرده است

 

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان گفت: شهرداری همدان در حد توان به وظیفه خود در مناسب‌سازی شهر عمل کرده است.


به گزارش ، اکبر کاوسی‌امید با بیان اینکه در دوره پنجم شورای شهر، شهروندان همدانی به مناسب‌سازی پیاده‌روها اذعان داشتند، اظهار کرد: طی چهار سال گذشته پیاده‌روها مناسب سازی شد اما با ایده‌آل‌ها فاصله داریم.
کاوسی‌امید با تأکید بر اینکه شهرداری در حد توان به وظیفه خود در زمینه مناسب‌سازی شهر عمل کرده است، گفت: البته هنوز هم نقص‌هایی وجود دارد و باید برای رفع مشکلات در این راستا تلاش کنیم.
وی اضافه کرد: در بحث مناسب‌سازی اتوبوس‌های درون شهری برای نابینایان، توان‌یابان و سالمندان نیز پیگیر رفع مشکلات موجود هستیم.
کاوسی‌امید با اشاره به اینکه تمام پروژه‌ها باید دارای پیوست‌های فرهنگی و اجتماعی باشند، افزود: در پیوست اجتماعی به موضوع مناسب‌سازی شهر برای نابینایان، سالمندان، توان‌یابان و حتی کودکان توجه می‌شود.
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان با تأکید بر اینکه در زمینه معافیت نابینایان و توان‌یابان از پرداخت عوارض صدور پروانه ساختمانی برای یک بار نیز مصوباتی داریم، تصریح کرد: در صورت هرگونه عدم همکاری مناطق در این خصوص موارد باید به صورت مصداقی به شورا ارائه و موضوع پیگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *