اعطای تخفیف عوارض به نخبگان همدانی در بودجه ۹۹ شهرداری

اعطای تخفیف عوارض به نخبگان همدانی در بودجه ۹۹ شهرداری

رئیس کمیسیون حقوقی و رسیدگی به شکایات مردمی شورای اسلامی شهر همدان اعلام کرد: به منظور تشویق، ترغیب و قدردانی از قهرمانان و مقام آوران ورزشی، فرهنگی و علمی، ارائه تخفیف عوارض به این اقشار جامعه در بودجه ۹۹ شهرداری همدان، منظور خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، مریم روانبخش در جمع خبرنگاران، گفت: سال آینده در راستای سیاست‌های شورای پنجم و تصمیم‌گیری اعضای شورای اسلامی شهر، اقشار مختلف جامعه شهری از جمله قهرمانان و مقام آوران ورزشی، فرهنگی و هنری، نخبگان علمی، مخترعان و برگزیدگان مسابقات قرآنی از پرداخت عوارض نوسازی و بهای خدمات یک واحد مسکونی متعلق به خود، معاف می‌شوند.
وی اظهار کرد: همچنین به منظور رونق تولید و حمایت از کارآفرینی، افرادی که به مشاغل غیردولتی در راستای تولید ملی، اقدام می‌کنند نیز مشمول معافیت پرداخت عوارض خواهند بود.
روانبخش افزود: برای زنان بدسرپرست و بی‌سرپرست که مورد تأیید کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی باشند، نیز تخفیفاتی منظور شده است.
وی ابراز امیدواری کرد ضمن قدردانی از این نخبگان جامعه شهری، انگیزه خوبی برای دیگر شهروندان در راستای توسعه شهر همدان به وجود آید.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *