شورا و شهرداری در خط مقدم ارتباط با مردم هستند

شورا و شهرداری در خط مقدم ارتباط با مردم هستند

 

رییس شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه شورا و شهرداری در خط مقدم ارتباط با مردم هستند، گفت: باید تلاش‌ها با هدف رفع نارضایتی‌ها صورت گیرد و اعضای شورای شهر به دنبال ایجاد رضایت‌مندی در مردم هستند.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، محمود مسگریان در دیدار با فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان به مناسبت روز پاسدار، با تبریک فرارسیدن اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: بی‌شک همه ما خود را مدیون پاسداران می‌دانیم و به حق میلاد فرخنده حضرت سیدالشهدا (ع) به روز پاسدار نامگذاری شده است.

وی با بیان اینکه امام حسین (ع) پاسدار اسلام بود، گفت: پاسداران علت بقای نظام جمهوری اسلامی هستند و مدیون جانفشانی‌ها و تلاش‌های روز افزون این عزیزان هستیم.

رییس شورای اسلامی شهر همدان بیان کرد: سپاه در هر آنچه که سبب تقویت جمهوری اسلامی و پاسداری از این نظام مقدس بوده، حضور یافته و نتیجه تلاش‌های این نهاد مقدس را در پاسداری از حدود، امنیت هوائی وجهاد سازندگی و امنیت شهرها شاهد هستیم.

مسگریان به نقش موثر سپاه در استان اشاره کرد و افزود: تلاش‌های سپاه موجب جلوگیری از بروز خسارات و آسیب‌ها در حوزه‌های مختلف به مردم و شهر طی سال‌های گذشته شده است.

وی با بیان اینکه شورای شهر واقف و معتقد به همراهی و همگامی با سپاه و فرمانده سپاه در زمینه‌های مختلف است، تصریح کرد: استدعای همکاری و همدلی بیشتر با مجموعه سپاه به منظور افزایش رضایت‌مندی در مردم را داریم.

رییس شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به فرایند انتخابات گفت: باید تلاش ما و ایجاد رضایت‌مندی سبب حضور بیشتر مردم در این صحنه سیاسی با هدف افزایش مشروعیت و اقتدار برای کشور باشد.


*سردار مجیدی: شورای شهر، ویترین نظام در مواجهه با مردم است

سردار مظاهر مجیدی نیز در این دیدار با بیان اینکه اعضای شورای شهر، مساله امنیت را اولویت قرار دهند، اظهار کرد: باید زیرساخت‌های امنیت از قبل فراهم شود، در همین راستا و در حال حاضر گردان‌های سایبری به منظور پوشش شبکه شهری ایجاد شده است.
وی شورای شهر را ویترین مواجهه با مردم از سوی نظام دانست و گفت: هر چه ارتباط بیشتری با مردم برقرار کرده و به مشکلات آنها بپردازید، رضایت‌مندی بیشتری نیز حاصل خواهد شد.
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان بیان کرد: متأسفانه روان نبودن کار در همدان یکی از مشکلات بزرگ است و کارهای اداری پیچیدگی‌های خاص خود را دارد که باید در جهت خدمت به مردم شاهد تسهیل هر چه بیشتر امور باشیم.
سردار مجیدی در توصیه به اعضای شورای شهر خواستار بهره‌گیری از فرصت پیش آمده برای خدمت به مردم شد و افزود: وقتی اقبال مردم به سوی مسئولان و مدیران است بدانید خداوند توفیقی عنایت کرده است و باید از این نعمت و عنایت بهره ببریم.

* حجت‌الاسلام صفری افلاکی: همدان، ظرفیت ساخت شهرک ایرانی اسلامی را دارد

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر همدان با بیان اینکه سپاه در تمام عرصه‌ها از جمله شهرسازی و ایجاد شهر اسلامی ایرانی حضور دارد، اظهار کرد: مطالعاتی در خصوص ایجاد شهر اسلامی ایرانی شکل گرفته است.
حجت‌الاسلام ناصر صفری افلاکی به انتخاب چند نقطه از کشور به عنوان پایلوت و نمونه ایجاد شهرک اسلامی به دنبال هماهنگی‌ها در وزارت راه و شهرسازی اشاره کرد و گفت: آمادگی خود را برای آغاز مطالعات و عملیات اجرایی این طرح اعلام می‌کنیم.
رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر همدان بیان کرد: می‌توانیم در محدوده ۶۸۰ هکتاری یک شهرک فاخر ایرانی و اسلامی با ویژگی‌های معماری همدانی ایجاد کرده و به یادگار بگذاریم که تأثیر بسیاری در فرهنگ‌سازی و زندگی آرام و معنوی خواهد داشت.
صفری افلاکی خواستار استفاده از ظرفیت شورا، شهرداری، دولت مردمی و وزارتخانه در بحث ایجاد شهرک اسلامی شد و افزود: با استفاده از این ظرفیت‌ها اقدامی فاخر در شهر به یادگار می‌ماند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *