روز قدس نماد ایستادگی و صلابت در برابر ظلم و استبداد است

روز قدس نماد ایستادگی و صلابت در برابر ظلم و استبداد است

 

رییس شورای اسلامی شهر همدان در پیامی به مناسبت روز جهانی قدس از تمامی مردم خداجو و انقلابی همدان جهت حضور حماسی در “یوم الله روز قدس” دعوت کرد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرهمدان، در متن پیام محمود مسگریان آمده است: روز قدس یادگار بی نظیر امام خمینی (ره) که نشان از هوشمندی، تیزهوشی و درایت ایشان در مسیر مبارزه با استکبار و صهیونیسم بین المللی است، امروز در بین تمامی آزادی خواهان جهان به عنوان نماد ایستادگی و صلابت در برابر ظلم و استبداد به شمار می رود و تمام انسان های آزادی خواه جهان در کنار مردم مظلوم فلسطین برای گرامیداشت این روز بزرگ لحظه شماری می کنند.
روز قدس روز اسلام و مسلمانان، آزادی و عزت بشریت، حمایت از محرومان و مستضعفان عالم و مبارزه با مستکبران عالم است و باید این نماد برجسته جهان اسلامی را تا رسیدن به سر منزل مقصود که همان آزادی قدس شریف است را با تمام وجود حفظ و پاسداری کنیم.
مردم فهیم ایران اسلامی در طول چهار دهه عمر با برکت انقلاب اسلامی همواره با حضور انقلابی و با بصریت خود در همه‎ی عرصه ها خوش درخشیده اند و امسال نیز همچون سال های گذشته با زبان روزه و مشت های گره کرده در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در مراسم استکبار ستیزی و آزادی خواهی قدس عزیز حضوری مثال زدنی خواهند داشت و فریاد تظلم خواهی شان پایه های استکبار جهانی را به لرزه در خواهد آورد.
اپیدمی کرونا در دو سال گذشته، فرصت حضور در بسیاری از مراسمات ملی و مذهبی را از مردم گرفت که به لطف خداوند امسال با کاهش شیوع این ویروس منحوس و تدابیر اندیشیده شده، شاهد حضور مردم در راهپیمایی یوم الله قدس خواهیم بود.
اعضای شورای اسلامی شهر همدان ضمن دعوت از حضور پرشور و انقلابی مردم مومن و خداجوی دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان در این مراسم، دوشادوش مردم عزیز در این روز باشکوه و وحدت آفرین شرکت خواهند کرد و فریاد تظلم خواهی سرخواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *