نقش مؤثر کارگران در شکوفایی اقتصاد کشور

نقش مؤثر کارگران در شکوفایی اقتصاد کشور

 

رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: کارگران نقش مؤثری در رشد و اقتصاد کشور دارند.


به گزارش به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، محمود مسگریان در هشتاد و هفتمین جلسه صحن شورا با اشاره به یازدهم اردیبهشت ماه مصادف با روز کارگر، گفت: کارگران از شریف‌ترین اقشار جامعه هستند که با تلاش‌ شبانه روزی و صادقانه خود در راه شکوفایی اقتصادی کشور گام بر می‌دارند و در حقیقت عامل حرکت هر جامعه‌ای به سوی رشد و تعالی محسوب می‌شوند.

مسگریان نیروی انسانی را سرمایه اصلی نظام اقتصادی در هر کشوری برشمرد و اظهار کرد: در این بین کارگران به عنوان بازوی توسعه پایدار و سرمایه‌های اصلی اقتصاد کشور، نقش مهمی در حوزه تولید به عهده دارند که این تلاش‌ها قابل تقدیر است.

وی ضمن تبریک روز کارگر به عموم کارگران ایران اسلامی به ویژه کارگران خدوم و پرتلاش مجموعه مدیریت شهری و شهرداری همدان، افزود: امید است با تعامل و همکاری همکاران در شورای اسلامی شهر بتوانیم در پیگیری مطالبات و رفع مشکلات کارگران زحمتکش شهرداری گام برداریم.

مسگریان همچنین با تبریک فرا رسیدن ۱۲ اردیبهشت سالروز شهادت آیت‌الله استاد مطهری و روز معلم اظهار کرد: هنر معلمی از بهترین مشاغل جامعه بشری است که نقش مؤثری در تعلیم و تربیت فرزندان جامعه دارد.

مسگریان با بیان اینکه معلمان عشق و ایمان را بر دل انسان‌ها ثبت می‌کنند، افزود: معلمان با نشر علم کمال پیشرفت را برای جامعه به ارمغان می‌آورند‌ و امروزه تمامی پیشرفت و تمدن بشر مدیون زحمات این قشر از جامعه است.

وی شغل معلمی را رسالت انبیا برشمرد و اظهار کرد: پیامبر اکرم (ص) بزرگ‌ترین معلم بشریت است که توانست جامعه جاهلیت عربستان را نجات دهد و امروز الگوی بزرگی برای معلمان و اساتید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *