شورای شهر مصمم به نام‌گذاری معابر به نام شهدا

شورای شهر مصمم به نام‌گذاری معابر به نام شهدا

 

نائب رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: شورای اسلامی شهر مصمم به نام گذاری معابر به نام مقدس شهدای معزز است.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، ، سعید نظری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و جایگاه رفیع شهدا، افزود: معظم له در مهرماه ۱۴۰۰ تأکید داشتند که ” شهر باید به نام شهیدان مزین باشد و شوراهای شهر نیز بدانند که شهر با نام چه کسانی مفتخر می‌شود”.
نظری اضافه کرد: به منظور زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و دوران پرحماسه و سراسر افتخار دفاع مقدس استفاده از اسامی شهدای ارتش، سپاه، بسیج، جهاد و تمامی کسانی که برای ثبات، آرامش و امنیت ایران اسلامی قدم برداشته و جانفشانی کردند، موضوع توجه به نام گذاری معابر شهری به نام شهدا در دستور شورای اسلامی شهر است.
وی با بیان اینکه دفاع مقدس در قله تاریخ افتخارآفرینی و ایثارگری انسانی قرار دارد، اضافه کرد: شهدای ما، قهرمانان جاودانه بشریت هستند و زنده نگه‌داشتن یاد و نام آنان از طریق نام گذاری معابر شهری علاوه بر اینکه پشتوانه اعتقادی دارد، به نوعی ادای دین و تجلیل از خانواده‌های معظم شهداست.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان اظهار کرد: در برابر ایثار عظیم شهدا، فضاسازی شهری به نام شهدای والامقام دفاع مقدس، امنیت و سلامت کوچکترین اقدامی است که می‌توانیم برای پاسداشت حماسه آنان انجام دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *