جلسات سرنوشت‌ساز شهر را با دعوت گزینشی اعضای شورا برگزار نکنید

جلسات سرنوشت‌ساز شهر را با دعوت گزینشی اعضای شورا برگزار نکنید

 

عضو شورای اسلامی شهر همدان گفت: علی رغم اینکه سرمایه‌گذار میدان میوه و تره بار هفت سال، سرمایه و اعتماد مردم را نابود کرده است، تعدادی از اعضا برای حل این مساله به دفتر آقای نماینده دعوت شدند.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، حمید بادامی‌نجات در توصیه‌ای به نماینده مردم همدان در مجلس به دنبال برگزاری جلسه با تعدادی از اعضای شورا در جلسه صحن، اظهار کرد: روز گذشته مطلع شدم تعدادی از اعضا به منظور حل مشکل سرمایه‌گذار میدان میوه و تره بار با شهرداری به دفتر حجت‌الاسلام فلاحی دعوت شدند.
وی با طرح این سوال که چرا در این جلسه تنها تعدادی از اعضا دعوت بودند، افزود: دعوت گزینشی تعدادی از اعضا و اصل موضوع جای سوال است.
عضو شورای اسلامی شهر همدان بیان کرد: سرمایه‌گذار میدان میوه و تره بار هفت سال، سرمایه و اعتماد مردم را نابود کرده است و آن وقت تعدادی از اعضا برای حل این موضوع به دفتر آقای نماینده رفته‌اند.
بادامی‌نجات با تأکید بر اینکه چون این قرارداد بین سرمایه‌گذار و شهرداری در کمیسیون ماده ۳۸ فسخ شده کسی جز دستگاه قضا حق ورود به این موضوع را ندارد، افزود: این سرمایه‌گذار به شهر و مردم خسارت زده است و نباید با کسانی که باعث ایجاد ضرر و زیان به شهروندان همدانی شده اند مماشات کرد.
وی با بیان اینکه این سرمایه‌گذار در کشور مسوول و نماینده مجلس است و به تعهدات خود عمل نکرده است، تصریح کرد: نباید برای حل مشکل این فرد ورود کرد و شهرداری باید برای باز پس گیری حقوق شهروندان تلاش کند اما این سوال مطرح است که آیا اعضای شورا و آقای نماینده برای سایر سرمایه‌گذارها نیز همین کار را می‌کنند؟
عضو شورای اسلامی شهر همدان ادامه داد: سال ۱۳۹۵ در ادوار گذشته شورا قرارداد سراسر اشکال میدان میوه و تره بار منعقد شد که حق و حقوق مردم در آن رعایت نشده است و امروز قرار نیست از این موضوع دفاع شود.
بادامی‌نجات با انتقاد از عملکرد هیأت رئیسه شورا در عدم رعایت شانیت شورا، خاطرنشان کرد: اتفاقاتی در شهر در حال وقوع است و همه ساکت شده‌اند که دلیل آن را نمی‌دانیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *