در این روزهای سخت با مردم خواهیم بود

در این روزهای سخت با مردم خواهیم بود

رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان گفت: در سختی‌های این روزها اعضای شورای اسلامی شهر همدان به عنوان نمایندگان مردم در کنار خادمان سفید پوش مبارزه با کرونا هستند.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، حسین قراباغی در نطق پیش از دستور ضمن قدردانی از تلاش کادر پزشکی و دست اندرکاران مبارزه با ویروس کرونا افزود: دیار بوعلی سینا این روزها دیگر آن جوش و خروش شب‌های عید را ندارد و مردمان کهن شهر همدان سردرگریبان ویروسی هستند که گویا می‌خواهد به ما یادآوری کند تا قدردان کنار هم بودن‌های خود باشیم.
قراباغی با بیان اینکه افسوس که زندگی ماشینی چقدر ما را از هم غافل کرده است، اظهار کرد: همانگونه که مردم مهربان در روزهای خوشی کنار ما بودند و با رأی قاطع خود از ما حمایت کردند ما نیز این روزها در کنار آنها هستیم و به عنوان نماینده مردم شریف در پارلمان شهری زبان گویای بزرگواران خواهیم بود.
وی با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم(ص) مبنی بر این که مؤمن، زرنگ و محتاط است، یادآور شد: در شرایطی که دنیا و به تأثیر از آن کشور ما ایران و شهر همدان درگیر ویروس کرونا بوده و جامعه نیازمند آرامش است افزایش قیمت نان که قوت غالب مردم از نان است هیچ معنایی ندارد و کسی منکر افزایش واقعی قیمت نان نیست اما دقیقاً یک هفته و در نخستین جمعه بعد از انتخابات آن هم بدون اطلاع قبلی این حرکت چه معنایی می‌تواند داشته باشد؟
رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان اضافه کرد: این روزهای سخت اقتصادی که حاصل سوء تدبیر مدیران بوده و گرانی نان در صبح یک روز سرد زمستانی مزید بر علت است و هنوز حاشیه‌های افزایش غیر منطقی قیمت بنزین در کشور فراموش نشده، هنوز مدیران تب التهاب و ویروس کرونا را در شهر مدیریت نکرده اید و نیز نتوانستید بر گرانی غیر متعارف سودجویان در بازار همدان نظارت و اقدامی داشته باشید با این حال به فکر آزادسازی قیمت نان هستید؟
حسین قراباغی خطاب به مسؤولان با طرح این سؤال که به راستی چه هدفی را دنبال می‌کنید؟ ادامه داد: در برحه زمانی که اکثر مشاغل تعطیل است، کارگران روزمزد در تأمین اولیه هزینه‌های زندگی خود مانده‌اند و بیکاری، تورم و گرانی بیداد می‌کند آیا این حرکت شما نمکی بر زخم مردم نیست؟
قراباغی با بیان اینکه آیا نمی‌شد از قشر خدوم و زحمتکش صنف نانوایان، در این شرایط به روش دیگری حمایت می‌شد؟ افزود: مدیرانی که در تأمین ماسک و مواد بهداشتی مورد نیاز این شهر و این روزهای مردم ناتوان هستند حق ندارند نان سفره مردم را کم کنند.
این عضو شورای اسلامی شهر همدان اضافه کرد: به آقایانی که حوزه مدیریتی و زندگی‌های خود را لاکچری اداره می‌کنند توصیه می‌کنم در مواقعی خود را جای مردم قرار داده و حرکت‌ها و سیاست‌های مدیریت خود را بر این اساس تنظیم کنند.
وی در پایان سخنانش با تأکید بر اینکه اینجانب هیچگونه وابستگی حزبی نداشته و بدهکار هیچ گروهی نیستم گفت: برخود تکلیف می‌دانم صدای اعتراض شهروندان همدانی را به مدیران استان و شهرستان‌ برسانم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *