راه‌اندازی پنجره واحد سرمایه‌گذاری در شهرداری همدان

راه‌اندازی پنجره واحد سرمایه‌گذاری در شهرداری همدان

 

رئیس کمیسیون برنامه بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان گفت: در راستای جذب و تسهیل در کار سرمایه گذاران باید در شهرداری همدان پنجره واحد سرمایه‌گذاری راه‌اندازی شود.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرهمدان؛ اکبر کاوسی در جلسه کمیسیون برنامه بودجه و مالی شورای شهر که پیرامون بررسی سرمایه گذاری برای راه اندازی مجدد دو جایگاه سوخت تعطیل شده در شهرهمدان، با حضور شهردار، رییس سازمان سرمایه‌گذاری و کارشناسان حقوقی شهرداری برگزار شد، اظهار داشت: اقدامات پیش‌بینی شده در حوزه مدیریت شهری باید سازمان‌دهی شود که سرمایه گذاری از آن جمله بوده و شکل گیری پنجره واحد سرمایه‌گذاری از بهترین راهکارهاست.
کاوسی‌امید با تاکید بر اینکه مدیران باید پرکار و جهادی باشند، اظهارکرد: اگر باور داریم در حالت جنگ هستیم و باید بهره‌وری بالا باشد، لزوم بکارگیری مدیران جهادی و پرکار ضروری است.
وی خطاب به شهردار گفت: در صورت باور به کار جهادی باید بهره‌وری در شهرداری همدان نیز بالا رفته و کارها سازماندهی شود.
رئیس کمیسیون برنامه بودجه و مالی شورای شهر همدان با اشاره به حضور سرمایه گذار برای راه اندازی دو جایگاه سوخت در همدان افزود: لازم است نقاط ضعف این سرمایه گذاری بررسی شده و رفع شود و در این راستا از نظر کارشناسان استفاده شده و بسته سرمایه‌گذاری خوب متناسب با ظرفیت کار تهیه شود.
کاوسی‌امید با بیان اینکه شهرداری نمی‌تواند تصدی‌گری کند و این مورد در توان آن نیست، تصریح کرد: باید در مباحث سرمایه گذاری منافع شهرداری را در نظر بگیریم که شهرداری متضرر نشده و سرمایه هدر نرود.
رئیس کمیسیون برنامه بودجه و مالی شورای شهر همدان ادامه داد: در مباحث سرمایه گذاری باید همه جوانب کار دیده شده و موارد حقوقی لحاظ شود.
کاوسی‌امید با اشاره به پیگیری بحث سرمایه‌گذاری در طبقه دوم ترمینال انقلاب، خاطرنشان کرد: پیش بینی شده است که در این مکان بازار دائمی برای ارائه صنایع دستی ایجاد شود چرا که باید از این فضای خالی به نحو مطلوب بهره گرفت.
وی با تاکید بر اینکه سرمایه‌گذاری پراکنده بسیاری در شهر داریم، یادآور شد: مالکیت‌هایی که سرقفلی به شهروندان فروخته شده از جمله این موارد است. که باید این واحدها بهره برداری درستی داشته باشد.
رئیس کمیسیون برنامه بودجه و مالی شورای شهر همدان اظهار کرد: به دنبال تحقق درآمد پایدار در این دوره هستیم.
کاوسی‌امید خواستار تعریف طرح جامع سرمایه‌گذاری شد و گفت: تحقق این مهم می‌تواند به عنوان یک کار ماندگار از دوره ششم شورا باقی بماند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *