مدیریت شهری باید در اتفاقات فرهنگی نقش داشته باشد

مدیریت شهری باید در اتفاقات فرهنگی نقش داشته باشد

 

رییس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان تاکید کرد: مدیریت شهری باید در اتفاقات فرهنگی نقش داشته باشد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، اکبر کاوسی‌امید با بیان اینکه یکی از زوایای و اضلاع کمک کننده در ایام کرونا مراکز خیریه بوده‌اند، اظهار کرد: خیریه‎ها کمک حال مردم، دولت‌ها و حکومت‌ها هستند.
وی به لایحه پیشنهاد شهرداری در بحث تخفیف عوارض پروانه ساختمانی به منظور کمک به نوسازی و بازسازی درمانگاه‌های خیریه اشاره کرد و گفت: کمیسیون بودجه شورا نیز پیشنهاد خود برای مناطق مختلف شهر در این خصوص را ارائه کرده است.
رییس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای شهر همدان بیان کرد: به جهت نام نیک و عام‌المنفعه بودن درمانگاه‌های خیریه، کمک به این مراکز اقدامی مثبت در راستای پیشبرد اهداف آنها به منظور ارائه خدمت به نیازمندان است.
کاوسی‌امید در ادامه با طرح نامه کمک به هیئت ورزشی کاراته افزود: هیئت‌های ورزشی متناسب با تعداد ورزشکاران و عملکرد، متفاوت هستند و درخواست کمک از سوی یک هیئت بوده که متناسب با وضعیت آن باید تصمیم‌گیری شود.
وی تصریح کرد: کمک به هیئت‌های ورزشی متناسب با عملکرد مثبت و تعداد ورزشکاران بوده و هر کجا نیاز است و توان داریم به وسع خود برای کمک به آنها اقدام می‌کنیم.
رییس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای شهر همدان با اشاره به برگزاری رویداد جشنواره تئاتر کودک و نوجوان یادآور شد: مدیریت شهری باید در اتفاقات فرهنگی نقش داشته باشد.
کاوسی‌امید نقش مدیریت شهری در اتفاقات فرهنگی را مهم دانست و خاطرنشان کرد: نباید در این خصوص در شهر جزیره‌ای عمل کنیم به گونه‌ای که هر برنامه را فقط یک دستگاه، اجرا کند.
وی با بیان اینکه در برگزاری برنامه‌ها و رویدادهای مهم، دستگاه برگزار کننده باید سایر دستگاه‌ها را در کنار خود ببیند، ادامه داد: اینگونه اتفاق نظر و وحدت شهری ایجاد خواهد شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *