خلاء هماهنگی در حوزه سرمایه‌گذاری شهرداری مشهود است

خلاء هماهنگی در حوزه سرمایه‌گذاری شهرداری مشهود است

 

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه در شهرداری خلأ هماهنگی در حوزه سرمایه‌گذاری داریم، گفت: شهردار یکی از معاونان خود را به منظور حل مشکلات حوزه سرمایه‌گذاری، مسؤول پیگیری پنجره واحد سرمایه‌گذاری کند.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، اکبر کاوسی‌امید در جلسه مشترک کمیسیون برنامه و بودجه و کمیته سرمایه‌گذاری با بیان اینکه در شهرداری خلأ هماهنگی در حوزه سرمایه‌گذاری داریم، اظهار کرد: شهردار یکی از معاونان خود را به منظور حل مشکلات حوزه سرمایه‌گذاری، مسؤول پیگیری پنجره واحد سرمایه‌گذاری کند.
وی با تأکید بر اینکه عملکرد حوزه سرمایه‌گذاری در شهرداری با یک مدیریت واحد پیش نمی‌رود، گفت: عملکرد شهرداری در حوزه سرمایه‌گذاری برای شورا و کمیسیون برنامه و بودجه رضایت‌بخش نیست.
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان در ادامه با انتقاد از عدم اقدام مطلوب شهرداری در خصوص قانتور یادآور شد: اهالی قانتور چه گناهی کرده‌اند که باید دود اتوبوس‌ها را تحمل کنند و شهرداری باید سریعاً نسبت به تأمین و انتقال پایانه خواب اتوبوس‌ها به خارج از محدوده شهری اقدام لازم را انجام دهد.
کاوسی‌امید خواستار تعیین تکلیف هرچه سریع‌تر شرکت عمران مسکن سازان غرب شد و تصریح کرد: اگر شورا به عنوان سیاست‌گذار و ناظر و شهرداری به عنوان مجری در خصوص تعیین تکلیف سرمایه به خواب رفته شهرداری اقدام نکند، تضییع حقوق مردم است.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *