دعوت مردم به پویش تخفیف اجاره بهای منازل مسکونی

دعوت مردم به پویش تخفیف اجاره بهای منازل مسکونی

 

نائب رئیس شورای اسلامی شهر همدان در جلسه‌ پویش تخفیف اجاره بهای منازل که در اتاق اصناف همدان برگزار شد، گفت: با توجه به نرخ بالای منازل و آپارتمان‌های مسکونی در شهر همدان از مالکان شریف منازل مسکونی دعوت می‌شود؛ همانند سال‌های گذشته که به دلیل شیوع کرونا برای اجاره بهای املاک خود با مستاجران همکاری و مساعدت کردند، این‌بار نیز در پویش مردمی تخفیف اجاره بهای واحدهای مسکونی مشارکت کنند.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان سعید نظری افزود: در پویش تخفیف اجاره‌بهای منازل که خود مصداق عمل خیر است، مشکل مسکن بخشی از جامعه که به دلیل مشکلات اقتصادی توانایی کافی برای پرداخت اجاره‌بها ندارند تا حدودی برطرف شده و شادی و آرامش را به خانواده‌‌های این عزیزان هدیه ‌می دهیم.
نائب رئیس شورای شهر همدان تصریح کرد: مالکان اماکن مسکونی که همواره در کارهای خیر و خداپسندانه مشارکت پررنگ دارند این‌بار نیز در رابطه با اجاره‌بهای منازل مسکونی، یاری‌گر شهروندان مستاجر خود خواهند بود.
نظری بیان کرد: تخفیف یا بخشش اجاره بها از سوی مالکان که یک حرکت انسانی قلمداد می‌شود، باعث می‌شود مقدار زیادی از دغدغه و فشار مالی مستأجران کم شود و همچنین الگویی مناسب برای دیگر مالکان منازل برای این اقدام حسنه باشد.
این عضو شورای شهر همدان در ادامه گفت: این پویش یک حرکت کاملا مردمی است و اصحاب رسانه، تشکل‌ها و گروه‌های مردمی در فضای مجازی و مساجد با مشارکت همه‌ی اقشار مردم و اصناف به ویژه صنف پرتلاش املاک برای دعوت مردم اقدام خواهند کرد و ان‌شاءالله خیرین و مالکان نیکوکار از این پویش مردمی و خداپسندانه استقبال بی نظیری خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *