همه به پویش “من دست نمی‌دهم، چون شما را دوست دارم” بپیوندیم

همه به پویش “من دست نمی‌دهم، چون شما را دوست دارم” بپیوندیم

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان تأکید کرد: شهروندان به پویش “من دست نمی‌دهم، چون شما را دوست دارم” که از سوی منطقه یک شهرداری همدان راه‌اندازی شده بپیوندیم.


رضوان سلماسی گفت: پویش “من دست نمی‌دهم، چون شما را دوست دارم” که به همت منطقه یک شهرداری رقم خورده است یکی از بهترین اقدامات فرهنگی است که از شیوع و گسترش بیماری کرونا جلوگیری کرده است.”

سلماسی گفت: این پویش که به همت منطقه یک شهرداری همدان رقم خورده یکی از بهترین کارهایی است که از شیوع و گسترش بیماری کرونا در شهر و استان جلوگیری به عمل می‌آورد.

وی اظهار کرد: پویش مردمی “من دست نمی‌دهم چون شما را دوست دارم” اتفاق بسیار خوبی است که در همدان افتاده است و باید به سمتی حرکت کرد که با ایجاد چنین پویش‌هایی مردم را نسبت به راه‌های انتقال این بیماری آگاه کنیم و از خطر ابتلا به این بیماری پیشگیری نماییم.

وی با اشاره به فرهنگ و صمیمیتی که در بین ایرانیان وجود دارد گفت: ایرانیان از دیر باز به انسان‌های با محبت معروف بودند و همین مهر و محبتی که نسبت به هم دارند باعث می‌شود که طبق عادت به یکدیگر دست بدهند ولی برای عدم شیوع این بیماری باید از دست دادن خودداری کنند که این مهم باید از طرق مختلف اطلاع رسانی شود چرا که یکی از راه‌های انتقال این بیماری دست دادن است.

سلماسی افزود: از منطقه یک شهرداری همدان و مجموع شهرداری ها، استانداری، تیم‌های پزشکی و پرستاری و تمام کسانی که در این مدت برای کنترل شیوع این بیماری تلاش کردند تشکر و قدردانی می‌کنم.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان در پایان گفت: با کمال میل به این پویش می‌پیوندم و از همه مردم و همکاران می‌خواهم که در این پویش شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *